Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42340000-1»
-
ID: UA-2026-08-31-011272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіч для металокераміки з вакуумною помпою ВПБ-02 (безоливна)
Оголошено31 серп. 17:08
Прийом пропозицій31 серп. 17:08 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-011648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАвтоклав електричний універсальний УТех-40E
Оголошено28 серп. 20:05
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-006791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМуфельна піч
Оголошено27 серп. 13:58
Прийом пропозицій27 серп. 13:58 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-003734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа жарочна ШЖ-24
Очікувана вартість44 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-010625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЛабораторне обладнання
Оголошено19 серп. 15:49
Прийом пропозицій25 серп. 00:00 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість99 723,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-006458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіч муфельна SNOL 8,2/1100 з програмованим регулятором температури (42340000-1 Печі непобутового призначення)
Оголошено14 серп. 13:32
Прийом пропозицій14 серп. 13:32 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість37 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-005249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМуфельна піч МП-30/1300
Очікувана вартість52 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-003675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля42340000-1 - Печі непобутового призначення (42341000-8 Промислові печі)
Оголошено10 серп. 11:49
Прийом пропозицій14 серп. 12:00 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 580 339,40 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-008042-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системишафа пекарська ШП-3
Ім'я:Воробець Наталія АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322342691 Факс:+380322342691Веб сайт: ЄДРПОУ:20835913Очікувана вартість96 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-007855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПіч булер'ян Neon Eco 8 кВт з конфоркою
Очікувана вартість8 401,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-009764-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіч муфельна 1 100°С
Оголошено5 серп. 15:34
Прийом пропозицій5 серп. 15:34 – 17 серп. 12:00Очікувана вартість385 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-05-009440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМуфельна піч МП-60 Progret (42340000-1 Печі непобутового призначення)
Оголошено5 серп. 15:25
Прийом пропозицій5 серп. 15:25 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість67 600,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-009163-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіч муфельна 800°С
Оголошено5 серп. 15:14
Прийом пропозицій5 серп. 15:14 – 17 серп. 12:00Очікувана вартість100 325,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-05-001271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа пекарська двокамерна ШПЕ-2.
Очікувана вартість66 562,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-011646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПіч металева
Оголошено4 серп. 17:08
Прийом пропозицій10 серп. 12:00 – 13 серп. 12:00Очікувана вартість139 333,33 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-007435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПечі непобутового призначення
Очікувана вартість19 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-007120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 42340000-1 - Печі непобутового призначення (Чавунна піч з варильною поверхнею KAWMET P7 LB (10.5 kW) CookTop ECO)
Очікувана вартість48 925,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-003421-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПечі непобутового призначення
Очікувана вартість45 849,97 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-002962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіч лабораторна СНОЛ 40/1300 або еквівалент, ДК 021:2015: 42340000-1 — Печі непобутового призначення.
Оголошено31 лип. 11:27
Прийом пропозицій31 лип. 11:27 – 8 серп. 13:00Очікувана вартість115 340,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-003763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа жарочна ШЖ-2-2К
Ім'я:Глібчук Любов ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380977460630 Веб сайт: ЄДРПОУ:20556113Очікувана вартість60 654,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro