Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42310000-2»
-
ID: UA-2026-08-20-003364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 42310000-2 Пічні пальники
Ім'я:Демків Олег ЯрославовичE-mail: [email protected] Телефон: +380322524808 Факс:+380322525062Веб сайт: ЄДРПОУ:34387378Очікувана вартість99 990,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013510-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПальник пелетний Altep-65
Очікувана вартість85 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-000532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПічні пальники (Пальники газові)
Оголошено13 серп. 08:54
Прийом пропозицій13 серп. 08:54 – 21 серп. 14:00Очікувана вартість139 750,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-006472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПальник пелетний 200 кВт
Очікувана вартість82 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-005592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПальник+ газ
Очікувана вартість360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-004767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПальник газовий автоматичний (8.2 МВт) для парового котла ДЕ-10/14 (з комплектом додаткового обладнання)
Оголошено23 лип. 12:13
Прийом пропозицій23 лип. 12:13 – 31 лип. 01:00Очікувана вартість275 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-005983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПічні пальники (Пальники газові)
Ім'я:Сорока Інна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0444612325 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено16 лип. 13:56
Прийом пропозицій16 лип. 13:56 – 24 лип. 14:00Очікувана вартість139 750,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-26-000028-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПічні пальники
Очікувана вартість47 750,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-002995-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПальник
Очікувана вартість303,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-011467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПічні пальники (пелетні пальники )
Оголошено18 черв. 16:01
Прийом пропозицій18 черв. 16:01 – 26 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість500 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-002919-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПальник газовий для котла Riello RTQ 2020 (2020 кВт) (в комплекті)
Оголошено9 черв. 10:37
Прийом пропозицій9 черв. 10:37 – 17 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 300 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-002536-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПальники
Очікувана вартість5 115,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-001780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПічні пальники (пелетні пальники )
Оголошено4 черв. 09:58
Прийом пропозицій4 черв. 09:58 – 12 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість500 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-02-006344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПальник дизельний Ecoflam MAX 8
Очікувана вартість30 410,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-08-011852-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМодуляційний газовий пальник
Оголошено8 трав. 16:01
Прийом пропозицій8 трав. 16:01 – 16 трав. 10:00Очікувана вартість1 745 652,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-30-010690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВрізка в бак латунна 3/4
Очікувана вартість135,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-29-002956-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПальник газовий YАТО цангове з’єднання 36712 (код ДК021:2015:42310000-2 Пічні пальники)
Очікувана вартість705,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-005299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПальник радіаційний газовий
Оголошено28 квіт. 11:45
Прийом пропозицій28 квіт. 11:45 – 12 трав. 12:00Очікувана вартість925 078,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-27-012440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМодуляційний газовий пальник
Оголошено27 квіт. 16:39
Прийом пропозицій27 квіт. 16:39 – 5 трав. 10:00Очікувана вартість1 750 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-20-002202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипальник для проведення виробничого навчання професійно-технічної підготовки
Очікувана вартість8 380,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro