Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42300000-9»
-
ID: UA-2026-09-04-012822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПіч булер’ян з варильною поверхнею Vesuvi тип 02 – 3 шт.; Піч булер’ян класична Vesuvi тип 05 – 2 шт.
Оголошено4 вер. 16:53
Прийом пропозицій10 вер. 12:00 – 15 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-31-011272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіч для металокераміки з вакуумною помпою ВПБ-02 (безоливна)
Оголошено31 серп. 17:08
Прийом пропозицій31 серп. 17:08 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-011648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАвтоклав електричний універсальний УТех-40E
Оголошено28 серп. 20:05
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість21 805,33 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-28-011330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКолосники та підшипники (ДК 021:2015:42390000-6: Частини пальників, печей або пекарських печей)
Очікувана вартість9 780,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа жарочна ШЖ-24
Очікувана вартість44 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПечі для спалювання архівних документів
Очікувана вартість66 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМуфельна піч
Оголошено27 серп. 13:58
Прийом пропозицій27 серп. 13:58 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість66 320,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-003388-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 42390000-6 - Частини пальників, печей або пекарських печей
Очікувана вартість5 456,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 42310000-2 Пічні пальники
Ім'я:Демків Олег ЯрославовичE-mail: [email protected] Телефон: +380322524808 Факс:+380322525062Веб сайт: ЄДРПОУ:34387378Очікувана вартість99 990,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013510-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПальник пелетний Altep-65
Очікувана вартість85 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-010625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЛабораторне обладнання
Оголошено19 серп. 15:49
Прийом пропозицій25 серп. 00:00 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість99 723,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-000340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021-2015 (CPV): 42390000-6 - Частини пальників, печей або пекарських печей (Сажотруска металева сіра; колосник-решітка чавунна 200*400 Україна; водяний відвід глянцевий нержавіючий 90*120мм) (за рахунок місцевого бюджету)
Очікувана вартість1 105,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-007893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеторта печі ВГТП-8
Оголошено18 серп. 14:26
Прийом пропозицій18 серп. 14:26 – 26 серп. 09:00Очікувана вартість3 967 437,05 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-004885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42390000-6 Частини пальників, печей або пекарських печей (Плита од., Дверца под., Колосники, засувка)
Очікувана вартість7 930,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-004011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини пальників, печей або пекарських печей
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-007960-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини пальників, печей або пекарських печей (Блок розпалу і контролю полум’я)
Оголошено14 серп. 14:36
Прийом пропозицій14 серп. 14:36 – 24 серп. 15:00Очікувана вартість72 798,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-006458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіч муфельна SNOL 8,2/1100 з програмованим регулятором температури (42340000-1 Печі непобутового призначення)
Оголошено14 серп. 13:32
Прийом пропозицій14 серп. 13:32 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість37 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-000644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини пальників, печей або пекарських печей (Головки розпилюючої мазутної форсунки)
Ім'я:Міщенко Вікторія ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380457255462 ЄДРПОУ:00131334Оголошено14 серп. 09:12
Прийом пропозицій14 серп. 09:12 – 31 серп. 09:00Очікувана вартість3 693 333,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-000532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПічні пальники (Пальники газові)
Оголошено13 серп. 08:54
Прийом пропозицій13 серп. 08:54 – 21 серп. 14:00Очікувана вартість139 750,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-005249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМуфельна піч МП-30/1300
Очікувана вартість52 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro