Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42222000-8»

  • ID: UA-2026-06-03-006220-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Паровий бойлер для кавоварки

    Ім'я:
    Тетяна Гарасимів
    E-mail: [email protected] Телефон: +380354121513 ЄДРПОУ:
    00728799
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    650,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-15-010481-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Частини машин для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну

    Ім'я:
    Інна Вергун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971917922 Веб сайт:
    https://www.navs.edu.ua/
    ЄДРПОУ:
    08751177
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 195,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-19-009268-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Запасні частини до сатураторів

    Ім'я:
    Климець Сергій Симонович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380363662829 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 лют. 14:43

    Прийом пропозицій
    19 лют. 14:43 – 27 лют. 12:00
    Очікувана вартість

    73 408,70 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-02-02-000448-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    42220000-4 Частини машин для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки (Ремінь привода картоплечистки)

    Ім'я:
    Марина Авраменко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380637656530 ЄДРПОУ:
    03189765
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    700,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-08-014484-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Набір дисків для овочерізки ROBOT COUPE CL 50 E

    Ім'я:
    Юлія Кандій
    E-mail: [email protected] Телефон: +380683589767 Веб сайт:
    https://beredu.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    44033606
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 503,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-03-05-012193-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Запасні частини до сатураторів

    Ім'я:
    Мосійчук Мирослава Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380363668495 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 бер. 2025 15:48

    Прийом пропозицій
    5 бер. 2025 15:48 – 14 бер. 2025 13:00
    Очікувана вартість

    41 400,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2024-05-03-008406-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дренажний клапан в зборі C V2, 1N330803, Прокладка кільцева 3,4*1,97, 1P315145

    Ім'я:
    Наталія Садівнича
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675574757 ЄДРПОУ:
    13939138
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    968,03 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2024-01-29-011883-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Частини машин для обробки продуктів харчування

    Ім'я:
    Климець Сергій Симонович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380363662829 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 січ. 2024 15:28

    Прийом пропозицій
    29 січ. 2024 15:28 – 10 лют. 2024 12:00
    Очікувана вартість

    48 309,50 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2023-07-28-004839-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Частини машин для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв

    Ім'я:
    Огребчук Галина Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0363664620 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 2023 12:39

    Прийом пропозицій
    28 лип. 2023 12:39 – 7 серп. 2023 14:00
    Очікувана вартість

    95 700,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2023-05-12-003118-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Частини машин для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну

    Ім'я:
    Мосійчук Мирослава Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380363668495 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 трав. 2023 10:40

    Прийом пропозицій
    12 трав. 2023 10:40 – 22 трав. 2023 12:00
    Очікувана вартість

    95 700,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2023-04-26-004719-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Частини машин для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну

    Ім'я:
    Мосійчук Мирослава Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380363668495 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 квіт. 2023 11:54

    Прийом пропозицій
    26 квіт. 2023 11:54 – 4 трав. 2023 13:00
    Очікувана вартість

    95 700,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2022-11-10-012321-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015: Частини машин для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну (Диск шинковочний до МПР 350,МПО-1)

    Ім'я:
    Олена Марук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472544493 ЄДРПОУ:
    02005585
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 700,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2022-11-01-010812-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дренажний клапан в зборі C V2, 1N330803

    Ім'я:
    Олександра Крищук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675574757 ЄДРПОУ:
    13939138
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    646,96 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2022-09-26-006071-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Частини машин для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну

    Ім'я:
    Климець Сергій Симонович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380363662829 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 вер. 2022 14:05

    Прийом пропозицій
    30 вер. 2022 12:00 – 5 жовт. 2022 12:00
    Очікувана вартість

    60 452,05 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2022-02-08-008660-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ТЕН для аквадистилятора

    Ім'я:
    Калдараш Ольга Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380457741533 Факс:
    +380457741542
    ЄДРПОУ:
    00496828
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 680,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2021-12-09-019560-c

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Частини машин для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну (запасні частини машин для виробництва напоїв)

    Ім'я:
    Леся Барановська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380966881605 Веб сайт:
    http://www.naiau.kiev.ua
    ЄДРПОУ:
    08751177
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 295,59 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2021-09-20-006394-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Прокладка кільцева 570 мм х 190 мм, гума №330607

    Ім'я:
    Інна Хлонь
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675574757 ЄДРПОУ:
    13939138
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    272,42 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2021-09-02-004434-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Запасні частини до cатураторів

    Ім'я:
    Шершень Юлія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380363664873 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 2021 16:00

    Прийом пропозицій
    8 вер. 2021 12:00 – 13 вер. 2021 12:00
    Очікувана вартість

    81 884,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2021-08-30-002879-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Прокладка кільцева 570 мм х 190 мм, гума №330607

    Ім'я:
    Інна Хлонь
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675574757 ЄДРПОУ:
    13939138
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    272,42 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2021-07-09-008550-c

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Група заварювання A2DO tур 647 V9, 1А335191, Дренажкий клапан в зборі С V2,1 N330803 З’єднувач Т-подібний, 1Р315146, Конектор V-под А200 (пластик) 1А335164, Прокладка кільцева 3,4*1,97 1Р315145

    Ім'я:
    Інна Хлонь
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675574757 ЄДРПОУ:
    13939138
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 884,94 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro