Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42215200-8»
-
ID: UA-2026-08-26-002106-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВакууматор професійний
Ім'я:Погромська Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380501699208 ЄДРПОУ:14321736Оголошено26 серп. 10:18
Прийом пропозицій26 серп. 10:18 – 3 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-01-011430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Картоплечистка та овочерізка" (ДК 021:2015 (CPV): 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну)
Очікувана вартість87 641,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашини для обробки продуктів харчування (Машина картоплеочисна ЕМОК-300)
Ім'я:Тетяна Олександрівна ЗубковаE-mail: [email protected] Телефон: +380982128513 ЄДРПОУ:23545558Очікувана вартість59 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашини для обробки продуктів харчування (Овочерізка GGM Gastro GSA5)
Ім'я:Катерина ЩербаковаE-mail: [email protected] Телефон: +380975403716 Веб сайт: ЄДРПОУ:24145832Очікувана вартість35 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-004970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 -42215200-8 Машини для обробки продуктів харчування (М'ясорубка та овочерізка)
Очікувана вартість64 902,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-002116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПромислова машина для чищення овочів / Картоплечистка для шкільної їдальні Fiammo HLP-20 за ДК 021:2015: 42215200-8 — Машини для обробки продуктів харчування.
Очікувана вартість48 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-011379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочерізка 5-300
Очікувана вартість50 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-009889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашина для очищення картоплі електрична промислова
Ім'я:Шендера Тетяна ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380822794575 Факс:+380822650576ЄДРПОУ:02004717Очікувана вартість60 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-007428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОВОЧЕРІЗКА HURAKAN HKN-FNT-M З НАБОРОМ ДИСКІВ NEW, Машина збивальна PM-B10W біла
Очікувана вартість50 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-005270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКартоплечистка із вбудованим таймером, овочерізка електрична, комплект для картопляного пюре, комплект дисків для овочерізки
Оголошено28 лип. 12:43
Прийом пропозицій28 лип. 12:43 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість182 800,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-21-005358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСоковижималка з електродвигуном ТШМ-3С-500
Очікувана вартість13 948,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-18-000267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМашина для чищення картоплі, машина тістомісильна та хліборізка
Оголошено18 лип. 11:47
Прийом пропозицій23 лип. 18:00 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість159 774,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-16-000543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСлайсер професійний, сушка (дегідратор), вакууматор професійний
Оголошено16 лип. 09:13
Прийом пропозицій16 лип. 09:13 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість258 055,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-006923-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВакууматор, слайсер, сушка (дегідратор)
Очікувана вартість73 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-005957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВакууматор, слайсер, сушка (дегідратор)
Оголошено22 черв. 12:38
Прийом пропозицій22 черв. 12:38 – 30 черв. 07:00Очікувана вартість73 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-06-014742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашини для обробки продуктів харчування
Очікувана вартість36 990,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-12-005384-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочерізка HUALING HLC-300, Шафа жарочна ШЖЕ-1
Очікувана вартість54 490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-06-002662-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашини для обробки продуктів харчування (Овочерізка GGM Gastro GSA5)
Ім'я:Катерина ЩербаковаE-mail: [email protected] Телефон: +380975403716 Веб сайт: ЄДРПОУ:24145832Очікувана вартість36 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-05-008461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСлайсер професійний, сушка (дегідратор), вакууматор професійний
Оголошено5 бер. 13:56
Прийом пропозицій5 бер. 13:56 – 13 бер. 08:00Очікувана вартість155 226,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-25-005941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМашина для чищення картоплі та тістомісильна
Оголошено25 лют. 12:39
Прийом пропозицій3 бер. 18:00 – 10 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість218 729,00 грн
з ПДВЗавершена