Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42215100-7»
-
ID: UA-2026-09-02-002635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрофесійний слайсер
Очікувана вартість57 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Картоплечистка та овочерізка" (ДК 021:2015 (CPV): 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну)
Очікувана вартість87 641,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект 5 дисків Robot Coupe (1960W)
Очікувана вартість36 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочерізка Robot coupe cl 50 e
Очікувана вартість93 849,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну (Овочерізка BERG HLC-300)
Очікувана вартість32 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-012150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочерізка електрична в комплекті із дисками
Очікувана вартість60 276,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-007428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОВОЧЕРІЗКА HURAKAN HKN-FNT-M З НАБОРОМ ДИСКІВ NEW, Машина збивальна PM-B10W біла
Очікувана вартість50 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-006344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашини для нарізання продуктів харчування (слайсер, овочерізка)
Очікувана вартість44 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-005239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашини для нарізання п родуктів харчування (ДК 021:2015 - 42215100-7) Електричний слайсер овочерізка для шкільної їдальні
Очікувана вартість11 314,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-003019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну. (Овочерізка SIRMAN TM INOX З КОМПЛЕКТОМ ДИСКІВ)
Очікувана вартість75 324,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-009714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСлайсер професійний (42210000-1 – Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну)
Оголошено22 лип. 16:09
Прийом пропозицій28 лип. 17:00 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість37 089,80 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-000644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМашина овочерізальна (промислова), машина для нарізання хліба
Оголошено22 лип. 09:16
Прийом пропозицій22 лип. 09:16 – 30 лип. 11:00Очікувана вартість252 100,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-18-000267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМашина для чищення картоплі, машина тістомісильна та хліборізка
Оголошено18 лип. 11:47
Прийом пропозицій23 лип. 18:00 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість159 774,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-16-000543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСлайсер професійний, сушка (дегідратор), вакууматор професійний
Оголошено16 лип. 09:13
Прийом пропозицій16 лип. 09:13 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість258 055,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-003903-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСлайсер (грудень 2026)
Оголошено15 лип. 11:49
Прийом пропозицій21 лип. 08:00 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість16 735,33 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-006692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 42215100-7 Машини для нарізання продуктів харчування(овочерізка BERG)
Очікувана вартість29 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-006923-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВакууматор, слайсер, сушка (дегідратор)
Очікувана вартість73 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-012015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСлайсер шпигорізка VEKTOR TX85S 5 мм або еквівалент
Оголошено9 лип. 23:46
Прийом пропозицій15 лип. 00:00 – 17 лип. 08:00Очікувана вартість20 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-25-000192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочерізка електрична, 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-005957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВакууматор, слайсер, сушка (дегідратор)
Оголошено22 черв. 12:38
Прийом пропозицій22 черв. 12:38 – 30 черв. 07:00Очікувана вартість73 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась