Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42215000-6»
-
ID: UA-2026-09-02-013661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСлайсер професійний, 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрофесійний слайсер
Очікувана вартість57 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Картоплечистка та овочерізка" (ДК 021:2015 (CPV): 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну)
Очікувана вартість87 641,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект 5 дисків Robot Coupe (1960W)
Очікувана вартість36 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашини для обробки продуктів харчування (Машина картоплеочисна ЕМОК-300)
Ім'я:Тетяна Олександрівна ЗубковаE-mail: [email protected] Телефон: +380982128513 ЄДРПОУ:23545558Очікувана вартість59 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочерізка Robot coupe cl 50 e
Очікувана вартість93 849,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну (Овочерізка BERG HLC-300)
Очікувана вартість32 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002106-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВакууматор професійний
Ім'я:Погромська Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380501699208 ЄДРПОУ:14321736Оголошено26 серп. 10:18
Прийом пропозицій26 серп. 10:18 – 3 вер. 11:00Очікувана вартість268 357,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-000918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашини для обробки продуктів харчування (Овочерізка GGM Gastro GSA5)
Ім'я:Катерина ЩербаковаE-mail: [email protected] Телефон: +380975403716 Веб сайт: ЄДРПОУ:24145832Очікувана вартість35 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-004970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 -42215200-8 Машини для обробки продуктів харчування (М'ясорубка та овочерізка)
Очікувана вартість64 902,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-002116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПромислова машина для чищення овочів / Картоплечистка для шкільної їдальні Fiammo HLP-20 за ДК 021:2015: 42215200-8 — Машини для обробки продуктів харчування.
Очікувана вартість48 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-011603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКартоплечистка із вбудованим таймером, овочерізка електрична, комплект для картопляного пюре, комплект дисків для овочерізки
Оголошено11 серп. 16:40
Прийом пропозицій11 серп. 16:40 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість182 800,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-10-011379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочерізка 5-300
Очікувана вартість50 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-009889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашина для очищення картоплі електрична промислова
Ім'я:Шендера Тетяна ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380822794575 Факс:+380822650576ЄДРПОУ:02004717Очікувана вартість60 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-012150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочерізка електрична в комплекті із дисками
Очікувана вартість60 276,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-007428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОВОЧЕРІЗКА HURAKAN HKN-FNT-M З НАБОРОМ ДИСКІВ NEW, Машина збивальна PM-B10W біла
Очікувана вартість50 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-006344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашини для нарізання продуктів харчування (слайсер, овочерізка)
Очікувана вартість44 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-005270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКартоплечистка із вбудованим таймером, овочерізка електрична, комплект для картопляного пюре, комплект дисків для овочерізки
Оголошено28 лип. 12:43
Прийом пропозицій28 лип. 12:43 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість182 800,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-27-005239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашини для нарізання п родуктів харчування (ДК 021:2015 - 42215100-7) Електричний слайсер овочерізка для шкільної їдальні
Очікувана вартість11 314,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-003019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну. (Овочерізка SIRMAN TM INOX З КОМПЛЕКТОМ ДИСКІВ)
Очікувана вартість75 324,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro