Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42214100-0»
-
ID: UA-2026-08-31-007533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну (Піч пароконвекційна Unox XFT133)
Очікувана вартість49 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіч пароконвекційна
Оголошено21 серп. 14:25
Прийом пропозицій21 серп. 14:25 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість204 166,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-003320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа жарочна ШЖ-3
Очікувана вартість90 948,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-001126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіч пароконвекційна
Оголошено14 серп. 09:37
Прийом пропозицій14 серп. 09:37 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість204 166,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-10-006683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа пекарська ШП-3 (1240*1000*1690 мм, 18кВт/380 В)
Ім'я:Цюркало Любов ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976538329 Факс:+380324410513Веб сайт: ЄДРПОУ:02545494Очікувана вартість99 998,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-004169-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіч пароконвекційна
Оголошено6 серп. 11:44
Прийом пропозицій6 серп. 11:44 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість204 166,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-006626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіч пароконвекційна
Оголошено5 серп. 13:33
Прийом пропозицій5 серп. 13:33 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість204 166,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-004274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіч пароконвекційна
Оголошено3 серп. 12:15
Прийом пропозицій3 серп. 12:15 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість204 166,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-002844-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіч пароконвекційна
Оголошено3 серп. 11:14
Прийом пропозицій3 серп. 11:14 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість204 166,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-005015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонні печі
Очікувана вартість98 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-002135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа жарочна електрична ШЖЕ-3 Н
Очікувана вартість47 794,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-007226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонні печі (гриль)
Ім'я:Роменська Валентина ТрохимівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380954404706 ЄДРПОУ:22112567Очікувана вартість3 099,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-001290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиплита електрична
Очікувана вартість41 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-001500-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизакупівля мультиварка
Очікувана вартість1 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-005945-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа жарочна ШЖ-1М з підставкою Кий-В
Ім'я:Микитюк Віталій ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +380385020601 Факс:+380385020027ЄДРПОУ:40226468Очікувана вартість49 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-09-001567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи благоустрою зони барбекю
Ім'я:Ірина Григорівна НезгодаE-mail: [email protected] Телефон: +380984278986 Веб сайт: ЄДРПОУ:39754779Очікувана вартість92 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-20-007552-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа жарова двосекційна.
Очікувана вартість61 380,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-17-002158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа жарочна 3-х камерна ШЖЕ-3 Н поверхня нержавіюча (кухонна піч)
Очікувана вартість55 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-07-001273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляпароконвектомат код ДК021:2015 – 42214100-0 «Кухонні печі» слайсер код ДК 021:2015 – 42215100-7 «Машини для нарізання продуктів харчування» овочерізка код ДК 021:2015 – 42215100-7 "Машини для нарізання продуктів харчування»
Оголошено7 груд. 2025 23:37
Прийом пропозицій12 груд. 2025 00:00 – 17 груд. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість753 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-13-012205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021 :2015 42210000-1 - Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну (42214100-0 - Кухонні печі) піч конвексійна UNOX
Очікувана вартість47 820,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro