Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42214000-9»
-
ID: UA-2026-08-17-003461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТеплове обладнання для харчоблоків закладів освіти
Оголошено17 серп. 11:28
Прийом пропозицій17 серп. 11:28 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну (Піч пароконвекційна Unox XFT133)
Очікувана вартість49 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонні печі, сушарки для сільськогосподарських продуктів та обладнання для готування чи підігрівання їжі (тісторозкаточна машина для коржів М24 для виробничого процесу на кухні лабораторії кухорів, кондитерів
Ім'я:Коперльос Оксана РоманівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380313137907 Факс:+380313137907Веб сайт: ЄДРПОУ:36523519Очікувана вартість50 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіч пароконвекційна
Оголошено21 серп. 14:25
Прийом пропозицій21 серп. 14:25 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість204 166,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-003320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа жарочна ШЖ-3
Очікувана вартість90 948,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-001126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіч пароконвекційна
Оголошено14 серп. 09:37
Прийом пропозицій14 серп. 09:37 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість204 166,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-13-011252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКотел харчоварильний КПЕ-100
Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-006683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа пекарська ШП-3 (1240*1000*1690 мм, 18кВт/380 В)
Ім'я:Цюркало Любов ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976538329 Факс:+380324410513Веб сайт: ЄДРПОУ:02545494Очікувана вартість99 998,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-004169-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіч пароконвекційна
Оголошено6 серп. 11:44
Прийом пропозицій6 серп. 11:44 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість204 166,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-006626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіч пароконвекційна
Оголошено5 серп. 13:33
Прийом пропозицій5 серп. 13:33 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість204 166,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-004274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіч пароконвекційна
Оголошено3 серп. 12:15
Прийом пропозицій3 серп. 12:15 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість204 166,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-002844-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіч пароконвекційна
Оголошено3 серп. 11:14
Прийом пропозицій3 серп. 11:14 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість204 166,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-005015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонні печі
Очікувана вартість98 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-011382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015-42214000-9 Кухонні печі, сушарки для сільськогосподарських продуктів та обладнання для готування чи підігрівання їжі
Ім'я:ОСТРЕШКО Леся МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380984896444, +380677175388 Веб сайт: ЄДРПОУ:26213325Очікувана вартість32 801,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-002135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа жарочна електрична ШЖЕ-3 Н
Очікувана вартість47 794,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-007226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонні печі (гриль)
Ім'я:Роменська Валентина ТрохимівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380954404706 ЄДРПОУ:22112567Очікувана вартість3 099,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-009096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа жарочна
Ім'я:Гуменюк Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380988824395 ЄДРПОУ:20610717Очікувана вартість59 682,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-010679-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа жарочна електрична ШЖЕ-3 Н
Ім'я:МЛИНЕЦЬКА РоксоланаE-mail: [email protected] Телефон: +380684388245 Веб сайт: ЄДРПОУ:25449161Очікувана вартість44 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-007075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиобладнання для готування чи підігрівання їжі
Ім'я:Дідик Ореста СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380343422268 Факс:+380343423029ЄДРПОУ:01981589Очікувана вартість6 530,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-010706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонні печі, сушарки для сільськогосподарських продуктів та обладнання для готування чи підігрівання їжі
Очікувана вартість0,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro