Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42210000-1»
-
ID: UA-2026-08-31-012051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДегідратор Tekhniko DH-12S-SS
Оголошено31 серп. 17:58
Прийом пропозицій4 вер. 10:00 – 9 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-31-011965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВакуумний пакувальник Rommelsbacher VAC 285
Оголошено31 серп. 17:49
Прийом пропозицій4 вер. 10:00 – 9 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-26-002106-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВакууматор професійний
Ім'я:Погромська Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380501699208 ЄДРПОУ:14321736Оголошено26 серп. 10:18
Прийом пропозицій26 серп. 10:18 – 3 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-25-008785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіч пароконвекційна
Оголошено25 серп. 14:46
Прийом пропозицій25 серп. 14:46 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-17-003461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТеплове обладнання для харчоблоків закладів освіти
Оголошено17 серп. 11:28
Прийом пропозицій17 серп. 11:28 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-05-28-007073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочерізка з набором дисків 42210000-1 — Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну
Оголошено28 трав. 13:52
Прийом пропозицій28 трав. 13:52 – 9 черв. 13:48 -
ID: UA-2026-09-02-000238-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну (Катоплечистка BERG HLР-15)
Очікувана вартість45 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Картоплечистка та овочерізка" (ДК 021:2015 (CPV): 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну)
Очікувана вартість87 641,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартоплечистка HURAKAN HKH-PPF15D
Очікувана вартість44 158,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект 5 дисків Robot Coupe (1960W)
Очікувана вартість36 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашини для обробки продуктів харчування (Машина картоплеочисна ЕМОК-300)
Ім'я:Тетяна Олександрівна ЗубковаE-mail: [email protected] Телефон: +380982128513 ЄДРПОУ:23545558Очікувана вартість59 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗмінні диски для овочерізки
Очікувана вартість38 820,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашини для обробки продуктів харчування
Ім'я:Дмитришина Ольга СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384271312 Факс:+380384271312ЄДРПОУ:33774386Очікувана вартість42 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочерізка Robot coupe cl 50 e
Очікувана вартість93 849,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну (Овочерізка BERG HLC-300)
Очікувана вартість32 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну (Піч пароконвекційна Unox XFT133)
Очікувана вартість49 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочерізка з комплектом дисків ROBOT COUPE-CL50
Очікувана вартість99 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочерізка з набором дисків HURAKAN
Очікувана вартість33 918,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015: 42210000-1 - Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну
Очікувана вартість41 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКухонні печі, сушарки для сільськогосподарських продуктів та обладнання для готування чи підігрівання їжі (тісторозкаточна машина для коржів М24 для виробничого процесу на кухні лабораторії кухорів, кондитерів
Ім'я:Коперльос Оксана РоманівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380313137907 Факс:+380313137907Веб сайт: ЄДРПОУ:36523519Очікувана вартість50 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro