Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42200000-8»
-
ID: UA-2026-09-04-011341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомплект кухонного обладнання (овочерізка з набором дисків та аксесуарів)
Оголошено4 вер. 15:40
Прийом пропозицій10 вер. 09:00 – 15 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-015333-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021-2015 42210000-1 «Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну» (Слайсери)
Оголошено3 вер. 22:43
Прийом пропозицій9 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДегідратор Tekhniko DH-12S-SS
Оголошено31 серп. 17:58
Прийом пропозицій4 вер. 10:00 – 9 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-31-011965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВакуумний пакувальник Rommelsbacher VAC 285
Оголошено31 серп. 17:49
Прийом пропозицій4 вер. 10:00 – 9 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-25-008785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіч пароконвекційна
Оголошено25 серп. 14:46
Прийом пропозицій25 серп. 14:46 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-17-003461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТеплове обладнання для харчоблоків закладів освіти
Оголошено17 серп. 11:28
Прийом пропозицій17 серп. 11:28 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-05-28-007073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочерізка з набором дисків 42210000-1 — Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну
Оголошено28 трав. 13:52
Прийом пропозицій28 трав. 13:52 – 9 черв. 13:48 -
ID: UA-2026-09-04-008209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочерізка з великим отвором BERG HLC-300AL
Очікувана вартість28 849,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007520-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМарміт других страв М2С 1,5 (полиця-надставка з підсвіткою та склом, направляючі) (1500х700(1040)х850(1450) мм)
Очікувана вартість53 890,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007371-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну (овочерізка, картоплечистка)
Очікувана вартість103 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашини для обробки продуктів харчування
Очікувана вартість117 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання довгострокового користування: слайсер професійний, картоплечистка
Ім'я:Марченко Вікторія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380536161852 Факс:+380536161852Веб сайт: ЄДРПОУ:25165848Очікувана вартість69 676,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-014494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПіч пароконвекційна
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСлайсер професійний, 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочерізка з набором дисків HURAKAN HKN-FNT-M NEW
Ім'я:Сапоговська Оксана МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380672743913 ЄДРПОУ:22765016Очікувана вартість33 918,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиовочерізка
Очікувана вартість33 918,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрофесійний слайсер
Очікувана вартість57 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000238-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну (Катоплечистка BERG HLР-15)
Очікувана вартість45 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Картоплечистка та овочерізка" (ДК 021:2015 (CPV): 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну)
Очікувана вартість87 641,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартоплечистка HURAKAN HKH-PPF15D
Очікувана вартість44 158,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro