Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42164000-6»
-
ID: UA-2026-08-31-001947-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМодуль приготування гарячої води з монтажем на місці його безпосередньої експлуатації
Оголошено31 серп. 10:40
Прийом пропозицій31 серп. 10:40 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-004840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 42160000-8 - Котельні установки
Ім'я:Гуляйгородський Андрій МирославовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503711584 ЄДРПОУ:20801937Очікувана вартість1 455,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-20-004107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 42164000-6 Допоміжне обладнання для котлів
Ім'я:Демків Олег ЯрославовичE-mail: [email protected] Телефон: +380322524808 Факс:+380322525062Веб сайт: ЄДРПОУ:34387378Очікувана вартість95 310,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-001191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГазопальниковий пристрій Вакула 50 кВт (код ДК 021:201-42164000-6 - Допоміжне обладнання для котлів)
Очікувана вартість36 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-009563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакети РВП
Очікувана вартість72 808 911,91 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-003712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВентилятор
Очікувана вартість32 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-008828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДопоміжне обладнання для котлів
Ім'я:Косніжевська Ганна ТодорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380680305954 ЄДРПОУ:22787006Очікувана вартість19 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-004642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермістор,датчик перегріву та інше котельні ЗОШ селища Товсте Товстенської селищної ради
Очікувана вартість23 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-008557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУстановка попереднього спалювання (теплогенератор), що працює на твердому паливі Модель 30/40 Premium до сушарки для оброблення сільськогосподарської продукції шляхом зміни температури*, код за ДК 021:2015: 42160000-8 — Котельні установки
Ім'я:Наталя Петрівна КучерE-mail: [email protected] Телефон: +380673398525 Веб сайт: ЄДРПОУ:35830913Очікувана вартість4 176 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-011063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДопоміжне обладнання для котельної установки: запірна арматура обв'язування котла (код ДК 021:2015:42160000-8 Котельні установки)
Ім'я:Вікторія Олексіївна КіріндясоваE-mail: [email protected] Телефон: 380668053927 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361075Очікувана вартість49 116,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-012025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГруппа безпеки
Очікувана вартість1 907,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-001644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДопоміжне обладнання для котлів
Ім'я:Нечипоренко Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380970909252 ЄДРПОУ:03359701Очікувана вартість32 110,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-011825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42160000-8 Котельні установки
Ім'я:Сергій ЯхимецьE-mail: [email protected] Телефон: +380462676406, +380462774324 Веб сайт: ЄДРПОУ:03357671Очікувана вартість43 458,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-008903-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДопоміжне обладнання для котлів
Очікувана вартість60 748,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-003813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитермовимикач,термістор накладний,електрод запалу та контролю полумя,датчик протока,автоматичний повітровідвідник,кнопка(перемикач)широка
Очікувана вартість19 095,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-006201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи(код ДК 021:2015 - 42160000-8 Котельні установки) (Датчик NTC, насос Grundfos UPS 15-60 (110w))
Очікувана вартість11 275,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-005740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи(код ДК 021:2015 - 42160000-8 Котельні установки) ( Термовимикач 105°С, електрод іонізації для газового котла Chaffoteaux Elexia ))
Очікувана вартість3 956,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-007504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГрупа безпеки котла економ 1" SD2918657
Очікувана вартість550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-007162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до котельні яка працює на твердому паливі
Очікувана вартість1 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-013264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДопоміжне обладнання для котлів (літієва батарея ER34615FL 19000mAh 3.6V (EVE).
Очікувана вартість882,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro