Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42163000-9»
-
ID: UA-2026-09-04-012084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарогенератор (корпус) ГК-100-3, 42160000-8 Котельні установки за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник
Очікувана вартість22 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 42163000-9 — Парогенератори.
Ім'я:Двірник Оксана СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380456351129,380677634398 ЄДРПОУ:01994706Очікувана вартість19 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-003959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиSM SR-2005 промисловий парогенератор на 5 л
Очікувана вартість11 475,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-002637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарогенератор Gaiser 2000
Ім'я:Світлана БернацькаE-mail: [email protected] Телефон: +380931030635 Веб сайт: ЄДРПОУ:05506690Очікувана вартість65 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-08-008273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГрафітові ущільнення до парогенераторів типу ПГВ-213
Оголошено8 трав. 14:00
Прийом пропозицій8 трав. 14:00 – 18 трав. 14:00Очікувана вартість5 292 600,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-22-006068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГрафітові ущільнення до парогенераторів типу ПГВ-1000М
Оголошено22 квіт. 11:52
Прийом пропозицій22 квіт. 11:52 – 30 квіт. 14:00Очікувана вартість2 479 080,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-16-001145-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарогенератор до авктоклаву
Очікувана вартість42 660,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-15-008664-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГрафітові ущільнення до посудин
Оголошено15 квіт. 14:49
Прийом пропозицій15 квіт. 14:49 – 23 квіт. 14:00Очікувана вартість901 079,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-16-006627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарогенератори для парового стерилізатора
Очікувана вартість91 998,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-27-009644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарогенератори
Ім'я:Олена ТарновецькаE-mail: [email protected] Телефон: +380443344770, +380443344770, +380372547650 Веб сайт: ЄДРПОУ:43343870Очікувана вартість58 740,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-28-005197-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГрафітові ущільнення до люк-лазів
Ім'я:Мосійчук Мирослава МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380363668495 ЄДРПОУ:05425046Оголошено28 січ. 11:25
Прийом пропозицій28 січ. 11:25 – 6 лют. 13:00Очікувана вартість88 770,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-15-020840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарогенератор нержавіючий ГК-100-3, 42160000-8 Котельні установки за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник
Очікувана вартість19 940,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-12-007425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГрафітові ущільнення до посудин
Оголошено12 груд. 2025 11:47
Прийом пропозицій12 груд. 2025 11:47 – 22 груд. 2025 13:00Очікувана вартість571 453,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-12-001824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрокладки графітові ущільнюючі та кільця до тепломеханічного устаткування
Ім'я:Криниця Максим ЄвгеновичE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт: ЄДРПОУ:24584661Оголошено12 лист. 2025 09:45
Прийом пропозицій12 лист. 2025 09:45 – 21 лист. 2025 10:00Очікувана вартість4 360 450,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-24-009123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГрафітові ущільнення до ПГВ-1000М
Оголошено24 вер. 2025 14:21
Прийом пропозицій24 вер. 2025 14:21 – 2 жовт. 2025 13:00Очікувана вартість1 210 860,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-17-011221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГрафітові ущільнення до посудин
Оголошено17 вер. 2025 15:30
Прийом пропозицій17 вер. 2025 15:30 – 29 вер. 2025 13:00Очікувана вартість348 570,31 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-25-001204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПарогенератор на 5 літрів. Silter SPR/MN2005 E.
Ім'я:Антоніна ЗахаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380688735900 Веб сайт: ЄДРПОУ:43868611Очікувана вартість16 578,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-20-001669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 42160000-8 - Котельні установки(парогенератор)
Очікувана вартість17 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-05-011944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПарогенератор електричний. - ДК 021:2015: 42160000-8 - Котельні установки
Оголошено5 серп. 2025 17:53
Прийом пропозицій5 серп. 2025 17:53 – 13 серп. 2025 19:00Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-08-05-011584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПарогенератори електричні. - ДК 021:2015: 42160000-8 - Котельні установки
Оголошено5 серп. 2025 17:12
Прийом пропозицій5 серп. 2025 17:12 – 13 серп. 2025 19:00Очікувана вартість200 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась