Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42160000-8»
-
ID: UA-2026-09-02-005792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлектричний бойлер O'Pro Profi VM 100 D400-1-M 100 л
Ім'я:Уповноважена ОсобаE-mail: [email protected] Телефон: +380970086388, +380970086388 Веб сайт: ЄДРПОУ:24976148Оголошено2 вер. 12:40
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42160000-8 Котельні установки (Блочно-модульні котельні)
Ім'я:Ропай Сергій СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442716469, +380442716478 ЄДРПОУ:40108616Оголошено31 серп. 20:19
Прийом пропозицій31 серп. 20:19 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009981-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМодульна збірно-розбірна котельня 7х4х3м із теплогенераторами ТГУ-1200 утеплений для обігріву ремонтного цеху техніки спеціальних військ
Ім'я:Бухгалтерія Відділ ЗакупівельE-mail: [email protected] Телефон: 380456222336 ЄДРПОУ:07944268Оголошено31 серп. 16:15
Прийом пропозицій4 вер. 11:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-001947-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМодуль приготування гарячої води з монтажем на місці його безпосередньої експлуатації
Оголошено31 серп. 10:40
Прийом пропозицій31 серп. 10:40 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42160000-8 Котельні установки (Блочно-модульні котельні)
Ім'я:Ропай Сергій СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442716469, +380442716478 ЄДРПОУ:40108616Оголошено28 серп. 20:01
Прийом пропозицій28 серп. 20:01 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість17 650 000,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів1 дн. 22 г. 37 хв.
-
ID: UA-2026-08-28-007227-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівлякод за ДК 021:2015 — 42160000-8 Котельні установки (Лот 1 — Дизельна транспортабельна котельна установка потужністю 600 кВт; Лот 2 — Дизельна транспортабельна котельна установка потужністю 300 кВт)
Оголошено28 серп. 14:21
Прийом пропозицій3 вер. 11:00 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-000811-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлочно-модульна котельня
Оголошено28 серп. 09:24
Прийом пропозицій28 серп. 09:24 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-011732-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 42161000-5 Водонагрівальні бойлери: Водонагрівач електричний ARISTON SG1 100V EU
Очікувана вартість7 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВодонагрівальні бойлери
Очікувана вартість4 970,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКотельня блочно-модульна транспортабельна КМ-2-1000-Т-Гс-Колві -880Д, потужністю 1000 кВт, причіп контейнеровоз марка KRONE
Ім'я:Козловцева Ірина ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385445628 Факс:+380385445628ЄДРПОУ:14151464Очікувана вартість9 200 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрансформатор розпалу; трансформатор Fida (42160000-8 - Котельні установки).
Ім'я:Остапенко Валентина ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456142996 ЄДРПОУ:44297694Очікувана вартість9 083,33 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлок керування розпалом та горінням CMG 88.62C2 ДК 021:2015:42160000-8 Котельні установки
Очікувана вартість74 100,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКотельні установки (бойлер)
Очікувана вартість9 747,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлок автоматики "БАРС-3В"
Очікувана вартість99 960,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВодонагрівальний бойлер
Очікувана вартість27 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВодонагрівач (Код ДК 021:2015: 42160000-8 - Котельні установки)
Очікувана вартість5 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКотельні установки
Ім'я:Капущак Леся ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380342720785 Факс:+380342720785ЄДРПОУ:03346058Очікувана вартість89 572,39 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБойлер
Очікувана вартість17 199,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010176-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання бойлера
Очікувана вартість56 250,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008907-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБойлер водонагрівач 50л
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro