Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42141300-2»
-
ID: UA-2026-08-27-001618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42140000-2 Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи
Оголошено27 серп. 10:01
Прийом пропозицій27 серп. 10:01 – 4 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-20-001759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШестерні, зубчасті колеса для трамвайних вагонів
Оголошено20 серп. 10:07
Прийом пропозицій20 серп. 10:07 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість166 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-008649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини та матеріали для ремонту автомобільного транспорту (ДК 021:2015: 42140000-2 - Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи)
Очікувана вартість17 715,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-005916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42140000-2 Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи (Шестерня)
Очікувана вартість2 793,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-005211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект щеплення
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-006565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект ремня ГРМ з помпою
Очікувана вартість6 960,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-000503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВал конічний підйомника. Шестерня конічна підйомника. Вал – шестерня редуктора воріт m-5,5. Вал – шестерня редуктора воріт m-3,0. Колесо зубчасте редуктора воріт m-3,0. Черв`ячне колесо m-3,5, Z-70 шиномонтажного верстата. Черв`ячний вал шиномонтажного верстата за ДК 021:2015 код 42140000-2
Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-007878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Запасні частини для автотранспорту» Код ДК 021:2015 - 42140000-2 Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи.
Ім'я:Маханькова Тетяна ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577401125 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено26 черв. 14:24
Прийом пропозицій26 черв. 14:24 – 4 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість224 107,57 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-26-003725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42140000-2 Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи (Шестерня)
Очікувана вартість960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-002108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для проведення поточного ремонту господарським способом трактора Т-40
Очікувана вартість3 152,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-011947-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШестерня 3-й передачи КПП МТЗ
Очікувана вартість1 880,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-006548-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42140000-2 Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи (Шестерня)
Очікувана вартість914,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-002546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗубчасті колеса, зубчасті передачі
Очікувана вартість5 860,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-015076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗубчасті передачі
Очікувана вартість6 480,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-21-002678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи
Очікувана вартість76 518,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-07-002066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42140000-2 Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи (Шестерня)
Очікувана вартість4 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-03-002098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи» Код ДК 021:2015 - 42140000-2 Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи
Ім'я:Яковенко Олег ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380577401375 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено3 квіт. 10:06
Прийом пропозицій3 квіт. 10:06 – 12 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість103 968,76 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-02-003696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42140000-2 Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи (Шестерня)
Очікувана вартість860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-008058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШестерні, зубчасті колеса для трамвайних вагонів
Оголошено23 бер. 14:06
Прийом пропозицій23 бер. 14:06 – 31 бер. 20:00Очікувана вартість1 753 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-11-002832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШестерні, зубчасті колеса для трамвайних вагонів
Оголошено11 бер. 10:35
Прийом пропозицій11 бер. 10:35 – 19 бер. 18:00Очікувана вартість1 000 000,00 грн
з ПДВЗавершена