Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42141000-9»
-
ID: UA-2026-09-04-005594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрансмісійні (карданні) вали для трамвайних вагонів
Оголошено4 вер. 12:02
Прийом пропозицій4 вер. 12:02 – 20 вер. 20:00 -
ID: UA-2026-08-27-013373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЛебідка електрична Dragon Winch DWT 13500 HD EN 24 В або еквівалент
Оголошено27 серп. 22:38
Прийом пропозицій2 вер. 10:00 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-001618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42140000-2 Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи
Оголошено27 серп. 10:01
Прийом пропозицій27 серп. 10:01 – 4 вер. 12:00Очікувана вартість8 850 104,57 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-26-004046-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи
Очікувана вартість1 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМуфта зубчаста
Оголошено25 серп. 16:30
Прийом пропозицій25 серп. 16:30 – 2 вер. 08:30Очікувана вартість367 720,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-001759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШестерні, зубчасті колеса для трамвайних вагонів
Оголошено20 серп. 10:07
Прийом пропозицій20 серп. 10:07 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість166 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-008649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини та матеріали для ремонту автомобільного транспорту (ДК 021:2015: 42140000-2 - Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи)
Очікувана вартість17 715,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-005916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42140000-2 Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи (Шестерня)
Очікувана вартість2 793,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-010026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини до транспортних засобів
Ім'я:Владовський Дмитро ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380978804988 ЄДРПОУ:14321481Очікувана вартість2 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-001544-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи» код ДК 021:2015 - 42140000-2 Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи
Оголошено31 лип. 10:15
Прийом пропозицій31 лип. 10:15 – 9 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість24 454,76 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-23-001592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи (ДК 021:2015: 42140000-2 — Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи)
Ім'я:Наталія СимоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380937568314, +380937568314 Веб сайт: ЄДРПОУ:04346250Очікувана вартість750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-001123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи
Очікувана вартість57 168,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-000836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42140000-2 «Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи» (Вал карданний косарки Wirax Z-069/1,65)
Очікувана вартість3 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-003034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикорпуси підшипників код ДК 021 : 2015 42141200-1 (173)
Очікувана вартість170,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-010767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКарданний вал МАЗ 64371-2205010-22 среднего моста
Оголошено16 лип. 21:19
Прийом пропозицій22 лип. 00:00 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість13 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-16-005514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипідшипники
Очікувана вартість260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-005459-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГоловна пара на 49 зубців, хрестовина диференціала зі сатилітами
Очікувана вартість19 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-005211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект щеплення
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-002296-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи» код ДК 021:2015 - 42140000-2 Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи
Ім'я:Яковенко Олег ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380577401375 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено10 лип. 10:38
Прийом пропозицій10 лип. 10:38 – 19 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість53 475,39 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-07-005633-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідшипник маточини колеса
Очікувана вартість730,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro