Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42140000-2»
-
ID: UA-2026-08-27-013373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЛебідка електрична Dragon Winch DWT 13500 HD EN 24 В або еквівалент
Оголошено27 серп. 22:38
Прийом пропозицій2 вер. 10:00 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-009657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини для ремонту рухомого складу (код ДК 021:2015 – 42140000-2 - Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи)
Ім'я:Чорнобай Андрій СтаніславовичE-mail: [email protected] Телефон: +380632530399 Факс:+380563739218Веб сайт: ЄДРПОУ:32616520Оголошено27 серп. 15:38
Прийом пропозицій27 серп. 15:38 – 4 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-27-001618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42140000-2 Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи
Оголошено27 серп. 10:01
Прийом пропозицій27 серп. 10:01 – 4 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-011122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи
Очікувана вартість43 575,01 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-02-010513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи (Кардан сільхоз, шестерня проміжна, шестерня масляного насоса, відводка МТЗ з підшипником, шестерні)
Очікувана вартість15 510,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42140000-2 Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи (шків 2-х стр. ЗМ.03.101 тримера).
Очікувана вартість2 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьпереговорна процедураЗубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи
Очікувана вартість132 000,00 грн
без ПДВАктивна -
ID: UA-2026-09-01-009633-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи
Очікувана вартість20 645,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШестерня Т-150 сонячн. дрібн.шк;Палець МТЗ верхн.;Палець МТЗ нижн.;Манжета 50х70х10;Валік МТЗ;Кришка радіатора МТЗ;Кільце віджимних ричагів
Очікувана вартість3 865,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000444-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛебідка для вантажних автоУКТ ЗЕД 8425310000
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРедуктори
Очікувана вартість186 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРедуктор
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002077-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 2015: 42140000-2 Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи (Редуктор моста заднього)
Ім'я:Суда Володимир СтаніславовичE-mail: [email protected] Телефон: +380972284489 ЄДРПОУ:43032947Очікувана вартість25 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009157-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до транспортного засобу
Очікувана вартість2 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006598-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРедуктор колісний
Очікувана вартість58 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до вантажного автомобіля (шестерня приводна (в.т.ч. монтажний комплект), шестерня паразитна (в.т.ч. монтажний комплект), шестерня головна (в.т.ч. монтажний комплект))
Ім'я:Вишневський Олександр ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380956388244 Факс:+380365535792ЄДРПОУ:38791081Очікувана вартість99 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект обладнання для решітки РКЕ 1115 на КНС №9
Очікувана вартість237 960,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини, олива, мастило та охолоджувальна рідина
Ім'я:Левченко Вадим АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380535197576 Веб сайт: ЄДРПОУ:04383133Очікувана вартість67 463,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010969-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до транспортних засобів
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010727-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системишків зубчастий (дві частини)
Очікувана вартість3 190,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro