Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42132300-6»
-
ID: UA-2026-08-12-006909-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-645_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Електропневматичний позиціонер)
Оголошено12 серп. 14:13
Прийом пропозицій12 серп. 14:13 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 700 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-005245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Очікувана вартість1 868,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-011767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрани, клапан зворотній, сітка зворотній клапан
Очікувана вартість1 730,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-007034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрокладки для тепломеханічного обладнання
Ім'я:Худенко Ірина ВалентинівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт: ЄДРПОУ:24584661Оголошено22 лип. 14:30
Прийом пропозицій22 лип. 14:30 – 3 серп. 09:00Очікувана вартість267 429,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-000599-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Очікувана вартість4 803,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-06-000252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиDRВ11 Кран кульовий DN15 PN50 TM Raftec; DRН6 Кран кульовий DN50 PN40, TM Raftec; N01 Ніпель 1/2" 33, TM Raftec
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість6 540,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-011925-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-508_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Запасні частини до трубопровідної арматури): Лот №1: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Запасні частини до трубопровідної арматури); Лот №2: 42130000-9 Арматура
трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Запасні частини до трубопровідної арматури); Лот №3: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Запасні частини до трубопровідної арматури); Лот №4: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Запасні частини до трубопровідної арматури) Оголошено5 черв. 17:06
Прийом пропозицій5 черв. 17:06 – 16 черв. 12:00Очікувана вартість2 093 214,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-06-05-006430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до імпульсно-запобіжних пристроїв компенсатору тиску та швидкодіючого запірно-відсічного клапана
Ім'я:Коробченко Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442069756 Веб сайт: ЄДРПОУ:24584661Очікувана вартість2 301 761,50 EUR
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-008077-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛисти прокладочні безазбестові до трубопровідної арматури
Ім'я:Скубрій Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт: ЄДРПОУ:24584661Оголошено27 трав. 14:12
Прийом пропозицій27 трав. 14:12 – 23 черв. 11:00Очікувана вартість705 164,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-14-013437-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-427_42130000-9-Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Пілотний комплект регулятора тиску газу Heat City Pilot CP або еквівалент).
Оголошено14 трав. 16:44
Прийом пропозицій14 трав. 16:44 – 22 трав. 12:00Очікувана вартість264 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-13-005650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиN01 Ніпель 1/2" 33, TM Raftec; CSA-021 Кран кульовий DN20 PN40 з розбірним з'єднанням TM Raftec; Перехід гумовий 50х32; Перехід гумовий 50х25
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість1 086,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-007142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини клапанів
Очікувана вартість411,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-014436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-405_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Електропневматичний позиціонер)
Оголошено6 трав. 17:28
Прийом пропозицій6 трав. 17:28 – 14 трав. 12:00Очікувана вартість4 407 955,04 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-27-014092-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМуфта, манжета, випускний механізм (ДК 021:2015-42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої )
Очікувана вартість560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-18-000271-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиN01 Ніпель 1/2" 33, TM Raftec; DRB11 Кран кульовий DN15 PN50, TM Rattec; VBE0101 Кран кутовий з вентильним запірним елементом RAFTEC 1/2" х 1/2"
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість1 203,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-16-012487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-367_42130000-9-Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Пілотний комплект регулятора тиску газу Heat City Pilot CP або еквівалент).
Оголошено16 квіт. 16:33
Прийом пропозицій16 квіт. 16:33 – 27 квіт. 12:00Очікувана вартість264 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-06-002971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗворотній клапан
Очікувана вартість315,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-11-013809-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрокладки фланцеві ущільнюючі та набивки графітові
Ім'я:Скубрій Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт: ЄДРПОУ:24584661Оголошено11 бер. 16:49
Прийом пропозицій11 бер. 16:49 – 24 бер. 11:00Очікувана вартість942 135,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-11-013653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрани,аератори,редукції,адаптери,конектори,клапан
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість2 017,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-09-003217-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Очікувана вартість560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro