Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42132000-3»
-
ID: UA-2026-08-31-003665-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВентиль із краном-буксою для змішувача, кран кульовий зі спускником повітря 1″, кран кульовий зі спускником повітря 1/2″, ніпель латунь 1″, ніпель латунь 1/2″ (42130000-9 «Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої»)
Ім'я:Клименок Ірина В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:26493974Очікувана вартість2 480,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗмішувач для раковин
Очікувана вартість700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-004882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Очікувана вартість3 257,24 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-006909-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-645_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Електропневматичний позиціонер)
Оголошено12 серп. 14:13
Прийом пропозицій12 серп. 14:13 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 700 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-006507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи358-015-02IL Пневморозподільник. 358-011-02IL Пневморозподільник. 1431 6/4-1/8 Фітинг. 9512 8-М12Х1, 5R Фітинг за ДК 021:2015 код 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Очікувана вартість79 622,46 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-005245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Очікувана вартість1 868,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-010737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАмериканка (32) зовн. Американка (20) зовн. Американка (20) ½ внутр. Американка (20) ½ зовн. Кран (20) Кран (гусак) 16
Очікувана вартість1 091,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-012426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено5 серп. 18:30
Прийом пропозицій5 серп. 18:30 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 641 150,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-011767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрани, клапан зворотній, сітка зворотній клапан
Очікувана вартість1 730,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-009288-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартридж для змішування
Очікувана вартість70,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-005334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для ремонту водомережі
Очікувана вартість446,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-011495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрани та частини кранів
Очікувана вартість55 166,63 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-007034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрокладки для тепломеханічного обладнання
Ім'я:Худенко Ірина ВалентинівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт: ЄДРПОУ:24584661Оголошено22 лип. 14:30
Прийом пропозицій22 лип. 14:30 – 3 серп. 09:00Очікувана вартість267 429,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-002961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Очікувана вартість300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-002983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтуцер приварний 3/4", Кран кульовий із поліпропілену діам. 20 мм, Гофра до унітазу діам. 110 мм, Гофра до умивальників діам. 50 мм
Ім'я:Намеснікова Анжеліка ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380969141434 ЄДРПОУ:44013857Очікувана вартість3 170,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-009410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Очікувана вартість95 076,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-004154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрани, фільтри, ніпелі, американки
Оголошено17 лип. 11:50
Прийом пропозицій17 лип. 11:50 – 25 лип. 13:00Очікувана вартість18 709,17 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-006307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрубопровідна арматура
Ім'я:Лавор Олександр ОлексійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380502408071 Веб сайт: ЄДРПОУ:26444970Оголошено15 лип. 14:10
Прийом пропозицій15 лип. 14:10 – 23 лип. 15:00Очікувана вартість380 414,56 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-07-14-011905-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015;42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Ім'я:Софія Євгенівна ГулаE-mail: [email protected] Телефон: +380972610381 Веб сайт: ЄДРПОУ:02001328Очікувана вартість1 076,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-000599-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Очікувана вартість4 803,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro