Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42131260-6»
-
ID: UA-2026-08-31-009308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Крани кульові та клапани зворотні)
Оголошено31 серп. 15:52
Прийом пропозицій31 серп. 15:52 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-27-001645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрани кульові, клапани, затвори, згони, компенсатори
Оголошено27 серп. 10:02
Прийом пропозицій27 серп. 10:02 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-26-010551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрани
Оголошено26 серп. 15:46
Прийом пропозицій26 серп. 15:46 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-006224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрани (крани кульові, крани з американкою)
Оголошено25 серп. 13:00
Прийом пропозицій25 серп. 13:00 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-002567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрани в асортименті
Оголошено25 серп. 10:35
Прийом пропозицій25 серп. 10:35 – 8 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-01-011987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрани компресійні
Очікувана вартість3 816,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003303-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКран кульовий Valtec BASE (вода) ДУ-32 г/ш, код ДК 021:2015 (CPV) : 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Очікувана вартість1 065,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (кран кульовий)
Ім'я:Бондаренко Ірина ВалентинівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380664876095 ЄДРПОУ:13749863Очікувана вартість670,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКульові крани
Очікувана вартість2 004,03 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Очікувана вартість748,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрани
Очікувана вартість1 725,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003665-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВентиль із краном-буксою для змішувача, кран кульовий зі спускником повітря 1″, кран кульовий зі спускником повітря 1/2″, ніпель латунь 1″, ніпель латунь 1/2″ (42130000-9 «Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої»)
Ім'я:Клименок Ірина В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:26493974Очікувана вартість2 480,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКран кульовий
Очікувана вартість490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Очікувана вартість322,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКран кульовий
Очікувана вартість402,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКран кульовий, кран кутовий
Очікувана вартість1 644,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Очікувана вартість687,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикран кульовий DN15 PN40 1/2" вн/зовн.р. метелик SD607W15 Thermo Alliance, PPR Кран кульовий радіато-рний 20*1/2" прямий Tebo
Ім'я:Шокорова Дарина ГарегінівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380542630278 Факс:+380542630284ЄДРПОУ:33724309Очікувана вартість985,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШланг-голка IGER 50 см (короткий), Шланг-голка IGER 50 см (довгий), Шланг-голка IGER 60 см (довгий), Шланг-голка IGER 60 см (короткий), Кран кульовий Valtec BASE (вода) ДУ-15 г/ш, код ДК 021:2015 (CPV) : 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Очікувана вартість7 448,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСифон умивальника, змішувач умивальника
Очікувана вартість1 815,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro