Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42131230-7»
-
ID: UA-2026-09-02-013240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Ім'я:Валентина ПроскурінаE-mail: [email protected] Телефон: +380569550028 Веб сайт: ЄДРПОУ:00130820Оголошено2 вер. 17:30
Прийом пропозицій2 вер. 17:30 – 18 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-000437-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-753_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Запірна арматура в асортименті)
Оголошено31 серп. 09:07
Прийом пропозицій31 серп. 09:07 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-000182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасувка чавунна, клапан зворотній
Ім'я:Лук′яненко Анатолій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:14321512Оголошено31 серп. 08:30
Прийом пропозицій31 серп. 08:30 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-27-005415-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-748_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Засувки клинові в асортименті)
Оголошено27 серп. 12:44
Прийом пропозицій27 серп. 12:44 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-04-008197-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасувки
Ім'я:Старенченко Оксана ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 ЄДРПОУ:24584661Оголошено4 серп. 14:47
Прийом пропозицій4 серп. 14:47 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-002810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасувки з обгумованим клином
Ім'я:Гіщак Василь ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380673712958 Факс:+380673712958ЄДРПОУ:13809128Очікувана вартість30 269,54 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Електрифіковані засувки)
Оголошено25 серп. 13:43
Прийом пропозицій25 серп. 13:43 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість82 747,12 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-003899-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасувка з обгумованим клином з редуктором та комплектом фланців
Оголошено19 серп. 11:25
Прийом пропозицій19 серп. 11:25 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 451 798,04 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-001037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-669_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Запірна арматура в асортименті)
Оголошено17 серп. 09:47
Прийом пропозицій17 серп. 09:47 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 923 633,48 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-002357-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар за кодом ДК021 2015 42130000-9 — Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої.
Ім'я:Андреєв Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442494696 ЄДРПОУ:35756919Оголошено13 серп. 10:32
Прийом пропозицій13 серп. 10:32 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 591 580,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-010046-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасувка чавунна фланцева з обгумованим клином та комплектуючими до них
Оголошено12 серп. 16:02
Прийом пропозицій12 серп. 16:02 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 372 766,67 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-12-008109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлапан, засувка батерфляй
Ім'я:Усатенко Наталя ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484431160 Факс:+380484431160ЄДРПОУ:44023630Очікувана вартість11 142,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-004625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасувка.
Очікувана вартість265,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-000545-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-626_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Запірна арматура в асортименті) (Лот №1 - 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Запірна арматура в асортименті); Лот №2 - 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани,
вентилі, клапани та подібні пристрої (Запірна арматура в асортименті)) Оголошено10 серп. 09:21
Прийом пропозицій10 серп. 09:21 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість12 539 575,91 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-07-010353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВентилi, фiльтри, засувки ДК 021:2015: код «42130000-9» - «Арматура трубопровiдна: крани, вентилi, клапани та подiбнi пристрої» («42131000-6» - «Вентилi», «42131100- 7» - «Арматура, що визначена за функцiональними ознаками», «42131230-7» - «Засувки»)
Оголошено7 серп. 16:02
Прийом пропозицій7 серп. 16:02 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість901 846,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-012426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено5 серп. 18:30
Прийом пропозицій5 серп. 18:30 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 641 150,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-000004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасувка з клином із гумовим покриттям. Код за ДК 021:2015 - 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої.
Очікувана вартість16 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-005505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасувка сталева
Ім'я:Заєць Ірина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380434621146 Факс:+380434621546ЄДРПОУ:02011048Очікувана вартість12 466,54 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-007319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасувки чавунні фланцеві з чавунними демонтажними вставками (ДК 021:2015: 42130000-9 – Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої)
Ім'я:Росла Христина ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380952850176 Веб сайт: ЄДРПОУ:03358222Оголошено29 лип. 14:48
Прийом пропозицій29 лип. 14:48 – 10 серп. 08:00Очікувана вартість22 809 204,60 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-28-001298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Очікувана вартість19 312,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro