Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42131200-8»
-
ID: UA-2026-09-02-013240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Ім'я:Валентина ПроскурінаE-mail: [email protected] Телефон: +380569550028 Веб сайт: ЄДРПОУ:00130820Оголошено2 вер. 17:30
Прийом пропозицій2 вер. 17:30 – 18 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-004578-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-770_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Вентилі тонкого регулювання та редуктори)
Оголошено2 вер. 11:45
Прийом пропозицій2 вер. 11:45 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапірна арматура
Ім'я:Коваль Лариса ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380472635830 Факс:+380472635830ЄДРПОУ:03357168Оголошено31 серп. 16:49
Прийом пропозицій31 серп. 16:49 – 8 вер. 16:52 -
ID: UA-2026-08-31-009308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Крани кульові та клапани зворотні)
Оголошено31 серп. 15:52
Прийом пропозицій31 серп. 15:52 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-31-000755-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-754_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Засувки шиберні)
Оголошено31 серп. 09:34
Прийом пропозицій31 серп. 09:34 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-000437-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-753_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Запірна арматура в асортименті)
Оголошено31 серп. 09:07
Прийом пропозицій31 серп. 09:07 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-000182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасувка чавунна, клапан зворотній
Ім'я:Лук′яненко Анатолій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:14321512Оголошено31 серп. 08:30
Прийом пропозицій31 серп. 08:30 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-27-005415-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-748_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Засувки клинові в асортименті)
Оголошено27 серп. 12:44
Прийом пропозицій27 серп. 12:44 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-001645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрани кульові, клапани, затвори, згони, компенсатори
Оголошено27 серп. 10:02
Прийом пропозицій27 серп. 10:02 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-26-010551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрани
Оголошено26 серп. 15:46
Прийом пропозицій26 серп. 15:46 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-006224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрани (крани кульові, крани з американкою)
Оголошено25 серп. 13:00
Прийом пропозицій25 серп. 13:00 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-002567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрани в асортименті
Оголошено25 серп. 10:35
Прийом пропозицій25 серп. 10:35 – 8 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-04-008197-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасувки
Ім'я:Старенченко Оксана ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 ЄДРПОУ:24584661Оголошено4 серп. 14:47
Прийом пропозицій4 серп. 14:47 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-011987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрани компресійні
Очікувана вартість3 816,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003303-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКран кульовий Valtec BASE (вода) ДУ-32 г/ш, код ДК 021:2015 (CPV) : 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Очікувана вартість1 065,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (кран кульовий)
Ім'я:Бондаренко Ірина ВалентинівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380664876095 ЄДРПОУ:13749863Очікувана вартість670,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКульові крани
Очікувана вартість2 004,03 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Очікувана вартість748,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрани
Очікувана вартість1 725,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003665-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВентиль із краном-буксою для змішувача, кран кульовий зі спускником повітря 1″, кран кульовий зі спускником повітря 1/2″, ніпель латунь 1″, ніпель латунь 1/2″ (42130000-9 «Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої»)
Ім'я:Клименок Ірина В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:26493974Очікувана вартість2 480,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro