Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42131148-5»
-
ID: UA-2026-08-17-001037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-669_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Запірна арматура в асортименті)
Оголошено17 серп. 09:47
Прийом пропозицій17 серп. 09:47 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 923 633,48 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-010196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапірний клапан зливного бачка (42131148-5 Запірні клапани)
Очікувана вартість3 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-002291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби для підключення внутрішньої та зовнішньої каналізації - 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість27 194,71 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-008205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗАПІРНА АРМАТУРА
Очікувана вартість507 095,45 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-002961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Очікувана вартість300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-007600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКлапани запірні під зварювання
Оголошено10 лип. 14:32
Прийом пропозицій10 лип. 14:32 – 18 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 232 545,78 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-07-010954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаглушка 1/2"
Ім'я:Мельник Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380545251251 Факс:+380545251251ЄДРПОУ:02007561Очікувана вартість97,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-007511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗАПІРНА АРМАТУРА
Ім'я:Боброва Ганна ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: 30512000000 Веб сайт: ЄДРПОУ:30083966Оголошено26 черв. 14:10
Прийом пропозицій26 черв. 14:10 – 4 лип. 15:00Очікувана вартість422 579,54 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-17-012910-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасувки фланцеві
Оголошено17 черв. 16:43
Прийом пропозицій17 черв. 16:43 – 29 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 915 333,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-003758-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасувки та вентиль
Оголошено11 черв. 11:11
Прийом пропозицій11 черв. 11:11 – 19 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 573 346,15 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-05-007906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКлапани в асортименті
Ім'я:Шаповал Юрій МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380503833050 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено5 черв. 13:58
Прийом пропозицій5 черв. 13:58 – 15 черв. 12:00Очікувана вартість23 789 068,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-15-004037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКлапани в асортименті
Ім'я:Шаповал Юрій МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380503833050 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено15 трав. 11:10
Прийом пропозицій15 трав. 11:10 – 27 трав. 12:00Очікувана вартість23 789 068,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-13-001090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Крани, клапани, засувки)
Оголошено13 трав. 09:33
Прийом пропозицій13 трав. 09:33 – 16 черв. 11:00Очікувана вартість2 141 479,77 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-07-004322-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектромагнітний клапан (ДК 021:2015: код «42130000-9» - «Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої» («42131148-5» - «Запірні клапани»))
Очікувана вартість2 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-004222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлапан поплавковий (ДК 021:2015: код «42130000-9» - «Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої» («42131148-5» - «Запірні клапани»))
Очікувана вартість5 810,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-17-001653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКлапани в асортименті
Ім'я:Шаповал Юрій МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380503833050 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено17 квіт. 09:57
Прийом пропозицій17 квіт. 09:57 – 28 квіт. 12:00Очікувана вартість19 917 832,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-10-006858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКлапан поплавковий (ДК 021:2015: код «42130000-9» - «Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої» («42131148-5» - «Запірні клапани»))
Оголошено10 квіт. 13:22
Прийом пропозицій10 квіт. 13:22 – 21 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість6 695,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-10-006845-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектромагнітний клапан (ДК 021:2015: код «42130000-9» - «Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої» («42131148-5» - «Запірні клапани»))
Оголошено10 квіт. 13:21
Прийом пропозицій10 квіт. 13:21 – 21 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 060,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-20-010913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями(ПК-26Т_0119_ВО) Клапан запірний
Оголошено20 бер. 15:13
Прийом пропозицій20 бер. 15:13 – 27 квіт. 18:00Очікувана вартість606 296,53 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-11-011777-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Кран ф15, Кран ф32, клапан ф32, байпас в зборі)
Ім'я:Андрій ДородновE-mail: [email protected] Телефон: +380934860179, +380354821446, +380354821446, +380354821446 Веб сайт: ЄДРПОУ:04058491Очікувана вартість5 330,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro