Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42131147-8»
-
ID: UA-2026-08-17-001037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-669_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Запірна арматура в асортименті)
Оголошено17 серп. 09:47
Прийом пропозицій17 серп. 09:47 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 923 633,48 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-001734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (запобіжно - скидний клапан)
Оголошено14 серп. 10:06
Прийом пропозицій14 серп. 10:06 – 24 серп. 09:00Очікувана вартість54 020,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-008109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлапан, засувка батерфляй
Ім'я:Усатенко Наталя ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484431160 Факс:+380484431160ЄДРПОУ:44023630Очікувана вартість11 142,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-011569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСантехнічні вироби в асортименті
Очікувана вартість8 266,81 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-002077-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрматура трубопровідна
Очікувана вартість1 578,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-000712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКлапани запобіжні
Ім'я:Назаренко Юлія ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380975200267 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено24 лип. 09:19
Прийом пропозицій24 лип. 09:19 – 7 серп. 12:00Очікувана вартість87 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-22-000420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлапан запобіжний для водонагрівача
Очікувана вартість347,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-010567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлапан запобіжний (код 42130000-9 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Франтовська Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380630608315 ЄДРПОУ:21656644Очікувана вартість962,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-008400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура трубопровідна
Оголошено13 лип. 15:26
Прийом пропозицій13 лип. 15:26 – 22 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість512 829,17 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-09-005105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКлапани запобіжні
Оголошено9 лип. 12:37
Прийом пропозицій9 лип. 12:37 – 23 лип. 12:00Очікувана вартість7 600 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-26-008728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВентилі, засувки, клапани, крани
Оголошено26 черв. 15:08
Прийом пропозицій26 черв. 15:08 – 7 лип. 08:00Очікувана вартість625 820,86 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-001257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлапан механічний дихальний суміщений СМДК-50
Очікувана вартість44 430,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-007050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура трубопровідна
Оголошено23 черв. 13:15
Прийом пропозицій23 черв. 13:15 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість615 395,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-16-005374-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлапан механічний дихальний суміщений СМДК-50
Очікувана вартість44 430,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-002003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлапан механічний дихальний суміщений СМДК-50
Очікувана вартість115 518,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-009315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапобіжний клапан для котла ; 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість5 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-002350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКран шаровий, кран поливу, кран кульовий д/поливу, ручки (с кранбуксами, пара) кераміка, клапан FADO для бойлера (ДК 021:2015 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (42131260-6 Кульові крани, 42131147-8 Запобіжні клапани))
Очікувана вартість5 921,51 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-013518-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура трубопровідна
Оголошено9 черв. 16:57
Прийом пропозицій9 черв. 16:57 – 17 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість615 395,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-08-012013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКран шаровий 3/4'’ ВВ вода ICMA N349 PN40метелик Кран шаровий 1’’ ВВ ITAP/Tiemme вода важіль № 350 Американка 25х3/4 PPR PB 25х3/4 FV PLAST Клапан незворотній 110 МП зовн Американка п/п 25х3/4’’ BP Ekoplastik Американка п/п 25х3/4 ВР MAREK
Очікувана вартість29 243,63 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-012111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлапани запобіжно-скидні код ДК 021:2015 - 42131147-8 - Запобіжні клапани
Ім'я:Володимир ДенисенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380964651475 Веб сайт: ЄДРПОУ:03351734Очікувана вартість70 738,78 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro