Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42131145-4»
-
ID: UA-2026-08-31-009308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Крани кульові та клапани зворотні)
Оголошено31 серп. 15:52
Прийом пропозицій31 серп. 15:52 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-31-000182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасувка чавунна, клапан зворотній
Ім'я:Лук′яненко Анатолій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:14321512Оголошено31 серп. 08:30
Прийом пропозицій31 серп. 08:30 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-27-001645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрани кульові, клапани, затвори, згони, компенсатори
Оголошено27 серп. 10:02
Прийом пропозицій27 серп. 10:02 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-011900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлапани зворотні міжфланцеві нержавіючі
Очікувана вартість46 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідповітрювач
Очікувана вартість894,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлапан згідно коду ДК 021:2015:42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Ім'я:Гаджієва-Недашківська Таміла ШахваладівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380976707410 ЄДРПОУ:37197102Очікувана вартість8 580,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004057-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗворотній клапан Ду 200
Ім'я:Лисак Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380384273089 Факс:+380384272746Веб сайт: ЄДРПОУ:02092710Очікувана вартість13 067,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-010350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 42130000-9- Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Кран кульовий, Кран паєчний, Кран водорозбірний, Клапан підривний, Головка до змішувача, Арматура для бачка унітазу)
Оголошено19 серп. 15:40
Прийом пропозицій19 серп. 15:40 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість122 045,61 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-001037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-669_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Запірна арматура в асортименті)
Оголошено17 серп. 09:47
Прийом пропозицій17 серп. 09:47 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 923 633,48 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-009990-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрматура трубопровідна: кран 1/2, кран Ø50, клапан зворотній Ø15, штуцер, кран Ø20-ПЛ, кран Ø15-ПЛ, ніпель Ø50 (код ДК 021:2015: 42130000-9)
Очікувана вартість2 545,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-012426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено5 серп. 18:30
Прийом пропозицій5 серп. 18:30 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 641 150,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-011767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрани, клапан зворотній, сітка зворотній клапан
Очікувана вартість1 730,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-002009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура трубопровідна за кодом ДК 021:2015-42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Оголошено4 серп. 10:22
Прийом пропозицій4 серп. 10:22 – 12 серп. 09:00Очікувана вартість56 869,68 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-003152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКран шар.вод.1/2, Клапан шаровий з ричажком 25, Клапан шаровий з ричажком 20, Голендра пряма 1/2, Кран букса, Кран з голендрою 15, Кран з голендрою 20, Кран з голендрою 25.; 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої за ДК 021:2015 Єдиного
закупівельного словника Очікувана вартість5 722,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-008172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрматура трубопровідна: клапан зворотній Ø15, врізка Ø32, ніпель Ø15, врізка Ø63, кран ДУ-15, кран ДУ-25, кран ДУ-20, врізка Ø15, штуцер (код ДК 021:2015: 42130000-9)
Очікувана вартість2 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-010459-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасувки чавунні, зворотній клапан та антивібраційні вставки
Оголошено30 лип. 17:38
Прийом пропозицій30 лип. 17:38 – 10 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 054 419,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-29-000175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКран шаровий, зворотній клапан
Очікувана вартість460,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-001451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоплавковий клапан нижньої подачі води
Очікувана вартість193,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-001300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКран кульовий та клапан зворотного ходу води
Очікувана вартість471,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-004127-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапірна арматура
Ім'я:Лемішовський Тарас МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380322401140 ЄДРПОУ:03348471Оголошено24 лип. 11:51
Прийом пропозицій24 лип. 11:51 – 3 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість61 476,67 грн
без ПДВЗавершена