Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42131142-3»

  • ID: UA-2026-09-02-003477-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Клапан запірно-регулюючий

    Ім'я:
    Косяк Людмила
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677476007 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 11:11

    Прийом пропозицій
    2 вер. 11:11 – 18 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    80 200,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 14 г. 44 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-004951-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Клапани електромагнітні

    Ім'я:
    Наталія Мазур
    E-mail: [email protected] Телефон: +380500537604 Веб сайт:
    http://vmte.vn.ua
    ЄДРПОУ:
    33126849
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 12:41

    Прийом пропозицій
    25 серп. 12:41 – 3 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    50 760,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 г. 44 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-20-013030-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Крани кульові, засувка та клапани муфтові

    Ім'я:
    Бугайова Лада Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472635830 ЄДРПОУ:
    03357168
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 17:30

    Прийом пропозицій
    20 серп. 17:30 – 1 вер. 17:29
    Очікувана вартість

    694 961,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-07-31-006500-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Регулювальні клапани

    ЄДРПОУ:
    33114148
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    не визначено

    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-006366-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Регулювальні клапани

    ЄДРПОУ:
    33114148
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    не визначено

    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-006188-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Регулювальні клапани

    ЄДРПОУ:
    33114148
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    не визначено

    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-006046-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Регулювальні клапани

    ЄДРПОУ:
    33114148
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    не визначено

    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-005890-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Клапани регулюючі)

    Ім'я:
    Лапська Сніжанна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0444612671 ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 14:20

    Прийом пропозицій
    31 лип. 14:20 – 17 серп. 14:00
    Очікувана вартість

    6 508 853,33 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-29-002077-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Арматура трубопровідна

    Ім'я:
    Жайворонок Ігор Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0661174387 ЄДРПОУ:
    04383682
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 578,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-21-011042-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Арматура трубопровідна згідно ДК 021:2015 код 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої

    Ім'я:
    Бурмістров Кирило Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380974526056 Веб сайт:
    http://teploseti.zp.ua
    ЄДРПОУ:
    32121458
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 лип. 16:50

    Прийом пропозицій
    21 лип. 16:50 – 29 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    820 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-20-009814-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Арматура трубопровідна для монтажу лічильника (клапан, ніпель, фільтр)

    Ім'я:
    Фесун Ірина Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382725687 Факс:
    +380382675596
    Веб сайт:
    http://www.securitypolice.com.ua
    ЄДРПОУ:
    40108929
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    514,80 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-10-010994-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Клапани

    Ім'я:
    Грищенко Світлана Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт:
    https://kpi.ua/
    ЄДРПОУ:
    02070921
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 лип. 18:27

    Прийом пропозицій
    10 лип. 18:27 – 18 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    40 600,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-06-003032-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (трубопровідна арматура)

    Ім'я:
    Оксана Тесля
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671993517 ЄДРПОУ:
    02005384
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 714,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-26-004344-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Засувки, затвори, клапани, крани

    Ім'я:
    Наталія Дейнекіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380952834717 Веб сайт:
    https://vodokanal.zt.ua/
    ЄДРПОУ:
    03344065
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 черв. 11:40

    Прийом пропозицій
    26 черв. 11:40 – 5 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    16 443 644,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-25-009180-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Клапан-регулятор температури прямої дії автоматичний

    Ім'я:
    Назаренко Юлія Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975200267 Веб сайт:
    http://www.ukrnafta.com
    ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 черв. 15:02

    Прийом пропозицій
    25 черв. 15:02 – 6 лип. 12:00
    Очікувана вартість

    1 844 710,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-06-25-007339-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кран водорозб шар 1/2'’ Selba ANTIFROST SL1583 Кран шар 1’’ ВВ вода Raftec Клапан звор вод 3/4`` Europa латунь Арматура залива бачка 1/2`` K.K.POL нижнє підкл пласт

    Ім'я:
    Тетяна Трибіда
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673027256 ЄДРПОУ:
    20098076
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 531,10 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-19-004332-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Регулювальні клапани

    ЄДРПОУ:
    33114148
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    не визначено

    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-27-008179-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Регулятори в асортименті

    Ім'я:
    Анастасія Хмара
    E-mail: [email protected] Телефон: +380564990176 Веб сайт:
    http://www.tec.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    00130850
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 трав. 14:15

    Прийом пропозицій
    27 трав. 14:15 – 5 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    8 152 540,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-27-001374-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Регулювальні клапани

    ЄДРПОУ:
    33114148
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    не визначено

    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-25-009698-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Впусний клапан Geberit тип 360/підведення води знизу 1/2 пласт Американка п/п 20х1/2’’ ЗР MAREK Американка 20х1/2 FV PLAST Кран шаровий 1/2'’ ВЗ вода ІТАР 351 PN50 метелик Кран шаровий 1/2'’ ВВ вода ІТАР важіль 350 PN50 Арматура залива бачка 1/2'’ AlcaPlast А160/бок підкл латунь Арматура змива … стоп-кнопка AlcaPlast A2000

    Ім'я:
    Тетяна Трибіда
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673027256 ЄДРПОУ:
    20098076
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 013,78 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 15 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro