Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42131140-9»
-
ID: UA-2026-09-02-004578-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-770_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Вентилі тонкого регулювання та редуктори)
Оголошено2 вер. 11:45
Прийом пропозицій2 вер. 11:45 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-003477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКлапан запірно-регулюючий
Оголошено2 вер. 11:11
Прийом пропозицій2 вер. 11:11 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-009308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Крани кульові та клапани зворотні)
Оголошено31 серп. 15:52
Прийом пропозицій31 серп. 15:52 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-31-000182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасувка чавунна, клапан зворотній
Ім'я:Лук′яненко Анатолій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:14321512Оголошено31 серп. 08:30
Прийом пропозицій31 серп. 08:30 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-27-001645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрани кульові, клапани, затвори, згони, компенсатори
Оголошено27 серп. 10:02
Прийом пропозицій27 серп. 10:02 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-25-004951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКлапани електромагнітні
Оголошено25 серп. 12:41
Прийом пропозицій25 серп. 12:41 – 3 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-05-003934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-615_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Клапан регулюючий і відсічний) (Лот №1: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Клапан регулюючий); Лот №2: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та
подібні пристрої (Клапан відсічний)) Оголошено5 серп. 11:28
Прийом пропозицій5 серп. 11:28 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлапани зворотні міжфланцеві нержавіючі
Очікувана вартість46 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідповітрювач
Очікувана вартість894,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлапан згідно коду ДК 021:2015:42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Ім'я:Гаджієва-Недашківська Таміла ШахваладівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380976707410 ЄДРПОУ:37197102Очікувана вартість8 580,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиредуктор ур6
Очікувана вартість2 745,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-23-000190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКран кутовий, арматура бачка
Ім'я:Михайло ТкачE-mail: [email protected] Телефон: +380433762627, +380433762965 Веб сайт: ЄДРПОУ:02141578Очікувана вартість4 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004057-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗворотній клапан Ду 200
Ім'я:Лисак Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380384273089 Факс:+380384272746Веб сайт: ЄДРПОУ:02092710Очікувана вартість13 067,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрани кульові, засувка та клапани муфтові
Оголошено20 серп. 17:30
Прийом пропозицій20 серп. 17:30 – 1 вер. 17:29Очікувана вартість694 961,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-010350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 42130000-9- Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Кран кульовий, Кран паєчний, Кран водорозбірний, Клапан підривний, Головка до змішувача, Арматура для бачка унітазу)
Оголошено19 серп. 15:40
Прийом пропозицій19 серп. 15:40 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість122 045,61 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-001037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-669_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Запірна арматура в асортименті)
Оголошено17 серп. 09:47
Прийом пропозицій17 серп. 09:47 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 923 633,48 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-001734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (запобіжно - скидний клапан)
Оголошено14 серп. 10:06
Прийом пропозицій14 серп. 10:06 – 24 серп. 09:00Очікувана вартість54 020,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-008109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлапан, засувка батерфляй
Ім'я:Усатенко Наталя ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484431160 Факс:+380484431160ЄДРПОУ:44023630Очікувана вартість11 142,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-010196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапірний клапан зливного бачка (42131148-5 Запірні клапани)
Очікувана вартість3 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-009990-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрматура трубопровідна: кран 1/2, кран Ø50, клапан зворотній Ø15, штуцер, кран Ø20-ПЛ, кран Ø15-ПЛ, ніпель Ø50 (код ДК 021:2015: 42130000-9)
Очікувана вартість2 545,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro