Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42131120-3»
-
ID: UA-2026-08-31-010904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапірна арматура
Ім'я:Коваль Лариса ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380472635830 Факс:+380472635830ЄДРПОУ:03357168Оголошено31 серп. 16:49
Прийом пропозицій31 серп. 16:49 – 8 вер. 16:52 -
ID: UA-2026-08-31-005674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасувки чавунні (ДК 021:2015: 42130000-9 – Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої)
Ім'я:Росла Христина ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380952850176 Веб сайт: ЄДРПОУ:03358222Оголошено31 серп. 13:50
Прийом пропозицій31 серп. 13:50 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-26-011580-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасувки для водопровідних мереж
Очікувана вартість3 585,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008622-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасувки
Ім'я:Мельник Таміла ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384431289 Факс:+380384431305ЄДРПОУ:03356080Очікувана вартість47 832,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрани кульові, засувка та клапани муфтові
Оголошено20 серп. 17:30
Прийом пропозицій20 серп. 17:30 – 1 вер. 17:29Очікувана вартість694 961,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-13-004300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасувки та вантуз
Оголошено13 серп. 11:41
Прийом пропозицій13 серп. 11:41 – 21 серп. 10:00Очікувана вартість225 583,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-003466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасувки
Ім'я:Мельник Таміла ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384431289 Факс:+380384431305ЄДРПОУ:03356080Очікувана вартість75 426,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-007259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 42130000-9 «Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої» (Засувки з обгумованим клином з епоксидним покриттям)
Оголошено10 серп. 14:49
Прийом пропозицій10 серп. 14:49 – 18 серп. 08:00Очікувана вартість70 587,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-002291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВироби для підключення внутрішньої та зовнішньої каналізації - 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість27 194,71 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-009750-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасувки, крани та вентилі (Державний бюджет)
Ім'я:Шарандіна Ольга ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380675015294 ЄДРПОУ:44550814Оголошено4 серп. 16:02
Прийом пропозицій4 серп. 16:02 – 12 серп. 10:00Очікувана вартість44 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-30-010459-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасувки чавунні, зворотній клапан та антивібраційні вставки
Оголошено30 лип. 17:38
Прийом пропозицій30 лип. 17:38 – 10 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 054 419,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-28-010938-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасувка
Ім'я:Вуколова Ганна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484431160 Факс:+380484431160ЄДРПОУ:44023630Очікувана вартість1 710,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-008500-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Засувки, зворотний клапан, редукція» код згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 42130000-9 «Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої»
Оголошено28 лип. 15:08
Прийом пропозицій28 лип. 15:08 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість312 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-005528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (засувка клинова, бак розширювальний, тощо )
Очікувана вартість26 666,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-011042-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура трубопровідна згідно ДК 021:2015 код 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Ім'я:Бурмістров Кирило ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380974526056 Веб сайт: ЄДРПОУ:32121458Оголошено21 лип. 16:50
Прийом пропозицій21 лип. 16:50 – 29 лип. 09:00Очікувана вартість820 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-009914-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапірна арматура
Ім'я:Коваль Лариса ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380472635830 Факс:+380472635830ЄДРПОУ:03357168Оголошено21 лип. 16:06
Прийом пропозицій21 лип. 16:06 – 29 лип. 16:09Очікувана вартість3 387 800,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-11-000363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 42130000-9 «Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої» (Крани, клапани, засувки)
Оголошено11 лип. 12:54
Прийом пропозицій11 лип. 12:54 – 19 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість46 185,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-09-004616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизасувка чавунна з обгумованим клином фланцева DN400 PN16
Очікувана вартість57 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-002412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасувка сталева
Ім'я:Шемеліна Ганна СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380563268347 Факс:+380500597161ЄДРПОУ:00159427Оголошено8 лип. 10:39
Прийом пропозицій8 лип. 10:39 – 16 лип. 10:43Очікувана вартість4 995,83 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-03-008450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Оголошено3 лип. 15:23
Прийом пропозицій3 лип. 15:23 – 11 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 197 860,00 грн
без ПДВЗавершена