Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42131100-7»
-
ID: UA-2026-08-31-010904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапірна арматура
Ім'я:Коваль Лариса ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380472635830 Факс:+380472635830ЄДРПОУ:03357168Оголошено31 серп. 16:49
Прийом пропозицій31 серп. 16:49 – 8 вер. 16:52 -
ID: UA-2026-08-31-009308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Крани кульові та клапани зворотні)
Оголошено31 серп. 15:52
Прийом пропозицій31 серп. 15:52 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-31-005674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасувки чавунні (ДК 021:2015: 42130000-9 – Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої)
Ім'я:Росла Христина ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380952850176 Веб сайт: ЄДРПОУ:03358222Оголошено31 серп. 13:50
Прийом пропозицій31 серп. 13:50 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-001943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомпенсатори сальникові, компенсатор сальниковий односторонній, компенсатор дволінзовий, сопла до елеваторів, стакани
Оголошено31 серп. 10:40
Прийом пропозицій31 серп. 10:40 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-000182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасувка чавунна, клапан зворотній
Ім'я:Лук′яненко Анатолій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:14321512Оголошено31 серп. 08:30
Прийом пропозицій31 серп. 08:30 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-27-001645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрани кульові, клапани, затвори, згони, компенсатори
Оголошено27 серп. 10:02
Прийом пропозицій27 серп. 10:02 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-25-004951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКлапани електромагнітні
Оголошено25 серп. 12:41
Прийом пропозицій25 серп. 12:41 – 3 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-05-003934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-615_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Клапан регулюючий і відсічний) (Лот №1: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Клапан регулюючий); Лот №2: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та
подібні пристрої (Клапан відсічний)) Оголошено5 серп. 11:28
Прийом пропозицій5 серп. 11:28 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлапани зворотні міжфланцеві нержавіючі
Очікувана вартість46 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрматура трубопровідна
Очікувана вартість563,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідповітрювач
Очікувана вартість894,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Очікувана вартість2 620,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Очікувана вартість380,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлапан згідно коду ДК 021:2015:42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Ім'я:Гаджієва-Недашківська Таміла ШахваладівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380976707410 ЄДРПОУ:37197102Очікувана вартість8 580,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011580-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасувки для водопровідних мереж
Очікувана вартість3 585,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСифон умивальника, змішувач умивальника
Очікувана вартість1 815,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013979-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТруба каналізаційна
Очікувана вартість110,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиредуктор ур6
Очікувана вартість2 745,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008622-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасувки
Ім'я:Мельник Таміла ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384431289 Факс:+380384431305ЄДРПОУ:03356080Очікувана вартість47 832,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-003371-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Очікувана вартість6 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro