Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42124300-7»
-
ID: UA-2026-08-21-010380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42120000-6 Насоси та компресори (компресорні блоки)
Оголошено21 серп. 15:23
Прийом пропозицій21 серп. 15:23 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 235 451,55 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-007069-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект (4 шт) пластин для вакуумного насоса 215х45х6 мм
Очікувана вартість1 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-008963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси та компресори (Пневморозподілювачі)
Ім'я:Пушинська Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442997359 ЄДРПОУ:30019801Оголошено12 серп. 15:24
Прийом пропозицій12 серп. 15:24 – 20 серп. 14:00Очікувана вартість111 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-11-000062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФланець привода паливного насоса ТНВД МТЗ ф20мм; Паливний насос новий Д-240 МТЗ-82 (без шківа ПНВТ); Гідророзподільник МP80-4/1-222 (кришка М) (TM Hydrosila); Мастилопровід компресора Д243, 245 (L-410мм)(General Parts)
Очікувана вартість37 868,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-011347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 42124320-3 — Частини вакуумних насосів (Фланець вакуумний KF40 під приварювання, нержавіюча сталь AISI 304 (8шт); Труба нержавіюча кругла Ø28×1,5 мм, AISI 304, матова (30м); Лист нержавіючий 2,0×1000×2000 мм, AISI 304, поверхня Трійник нержавіючий приварний DN25 (33,7×2 мм), AISI 304
(10шт); Відвід нержавіючий приварний 90° DN25 (33,7×2 мм), AISI 304 (10шт); Перехід нержавіючий концентричний 33,7/26,9×2 мм, AISI 304 (10шт); Фланець вакуумний глухий KF25, нержавіюча сталь AISI 304 (5шт)) Ім'я:Лещов Євгеній СеменовичE-mail: [email protected] Телефон: +380445255575 Факс:+380445255575ЄДРПОУ:05416952Очікувана вартість35 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-08-000295-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗапчастини ЕК-7
Оголошено8 серп. 12:39
Прийом пропозицій13 серп. 14:00 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість399 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-24-004088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини повітряних компресорів
Очікувана вартість2 040,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-003874-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42120000-6 Насоси та компресори Компресори, насоси, шланги повітряні (для БудРем)
Оголошено23 лип. 11:35
Прийом пропозицій23 лип. 11:35 – 3 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість335 920,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-006118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПластина вакуумного насоса 270*45*5,5мм
Очікувана вартість4 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-006578-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 42120000-6 Насоси та компресори (Масляний радіатор, сальник (запасні частини до компресора)
Ім'я:Настека Світлана МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 0459344290 Веб сайт: ЄДРПОУ:14310862Оголошено14 лип. 13:51
Прийом пропозицій14 лип. 13:51 – 22 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість168 027,22 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-004493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрубка компресора від зворотн. клапана на автомат L-240мм гайка 1/8*1/8
Очікувана вартість175,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-004165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси та компресори (Пневморозподілювачі)
Ім'я:Сорока Інна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0444612325 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено13 лип. 12:08
Прийом пропозицій13 лип. 12:08 – 21 лип. 14:00Очікувана вартість111 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-03-008782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВкладиші для поршневих компресорних установок 2 ВМ10-100/8
Оголошено3 лип. 15:36
Прийом пропозицій3 лип. 15:36 – 11 лип. 09:00Очікувана вартість338 066,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-010909-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42120000-6 Насоси та компресори Компресори та комплектуючі до них (Західне ТУОМ)
Ім'я:Лита Володимир БогдановичE-mail: [email protected] Телефон: 3800322563216 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено30 черв. 15:32
Прийом пропозицій30 черв. 15:32 – 8 лип. 12:00Очікувана вартість110 396,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-009447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 42120000-6 Насоси та компресори (Масляний радіатор, сальник (запасні частини до компресора))
Ім'я:Настека Світлана МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 0459344290 Веб сайт: ЄДРПОУ:14310862Оголошено23 черв. 14:51
Прийом пропозицій23 черв. 14:51 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість201 632,66 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-19-000490-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-364_42120000-6 - Насоси та компресори (Компресорні циліндри до ГМК типу 10ГКН)
Оголошено19 черв. 08:51
Прийом пропозицій19 черв. 08:51 – 29 черв. 15:00Очікувана вартість1 464 812,81 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-15-010806-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗапчастини ЕК-7
Ім'я:Латиш Сергій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380672363433 Веб сайт: ЄДРПОУ:00480247Оголошено15 черв. 15:59
Прийом пропозицій19 черв. 17:00 – 24 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість7 670 021,01 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-10-006971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до компресора повітряного (клапани)
Ім'я:Савицька Ганна ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380730592003 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено10 черв. 13:26
Прийом пропозицій10 черв. 13:26 – 22 черв. 12:00Очікувана вартість207 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-05-008191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Насоси та компресори» код ДК 021-2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Ім'я:Маханькова Тетяна ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577401125 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено5 черв. 14:09
Прийом пропозицій5 черв. 14:09 – 13 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість439 388,24 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-05-007877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини повітряних компресорів
Оголошено5 черв. 13:56
Прийом пропозицій5 черв. 13:56 – 17 черв. 12:00Очікувана вартість430 000,00 грн
без ПДВЗавершена