Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42124290-3»

  • ID: UA-2026-08-19-008493-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Запасні частини до насосних агрегатів типу ГЦН-317 (кільця)

    Ім'я:
    Апатьєв Олександр Леонідович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 ЄДРПОУ:
    24584661
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 14:40

    Прийом пропозицій
    19 серп. 14:40 – 4 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    5 904 756,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 17 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-19-001593-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ущільнення торцеві

    Ім'я:
    Худенко Ірина Валентинівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 ЄДРПОУ:
    24584661
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 10:04

    Прийом пропозицій
    19 серп. 10:04 – 8 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    4 191 920,97 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 16 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-009040-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комплект торцевих ущільнень та насос циркуляційний

    Ім'я:
    Кучерук Олена Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380678292877 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 14:41

    Прийом пропозицій
    21 серп. 14:41 – 31 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    384 324,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-19-003237-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Запасні частини до насосів згідно ДК 021:2015 код 42120000-6 Насоси та компресори

    Ім'я:
    Москаленко Андрій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380612808512 ЄДРПОУ:
    32121458
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 11:02

    Прийом пропозицій
    19 серп. 11:02 – 27 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    770 300,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-04-007258-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вал насосу 170 ДПВ-12/22 ЕГ

    Ім'я:
    Лобода Вікторія Олексіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 ЄДРПОУ:
    24584661
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 14:13

    Прийом пропозицій
    4 серп. 14:13 – 14 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    10 398 490,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-07-29-009267-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Запасні частини до насосного агрегату WILO EMU FA 25.93D FK34.1-6/33

    Ім'я:
    Олеся Дудник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372547559 Веб сайт:
    https://vodokanal.cv.ua
    ЄДРПОУ:
    03361780
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 лип. 16:03

    Прийом пропозицій
    29 лип. 16:03 – 6 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 119 198,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-17-008871-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    42120000-6 Насоси та компресори (Механічне ущільнення М212.N2.040 - Q2Q2EGF)

    Ім'я:
    Людмила Сук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380515827185 ЄДРПОУ:
    31529081
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 500,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-30-001905-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 42120000-6 Насоси та компресори(Дифузор з трубкою)

    Ім'я:
    Олена Зізда
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985834368 ЄДРПОУ:
    01998294
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-29-008810-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Механічне ущільнення до насоса (ДК 021:2015: код «42120000-6» - «Насоси та компресори» («42124290-3» - «Частини відцентрових насосів»)).

    Ім'я:
    Володимир ЯРОМЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380635127743 ЄДРПОУ:
    02082522
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 черв. 15:30

    Прийом пропозицій
    29 черв. 15:30 – 7 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    16 800,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-12-005649-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Насосний агрегат СЕ5000-70, дренажні та занурювальні насоси, повітряний компресор, запчастини до насосів та насос для перекачування оливи та технічних рідин

    Ім'я:
    Кучерук Олена Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380678292877 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 черв. 12:13

    Прийом пропозицій
    12 черв. 12:13 – 24 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    39 017 544,03 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-11-004994-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Запасні частини до насосу типу 20А-18х3

    Ім'я:
    Боровик Ірина Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380363664404 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 черв. 11:51

    Прийом пропозицій
    11 черв. 11:51 – 3 лип. 12:00
    Очікувана вартість

    755 016,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-09-012916-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Запасні частини до насосних агрегатів типу ГЦН-195М

    Ім'я:
    Криниця Максим Євгенович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт:
    http://www.energoatom.com.ua
    ЄДРПОУ:
    24584661
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 черв. 16:31

    Прийом пропозицій
    9 черв. 16:31 – 17 черв. 14:00
    Очікувана вартість

    277 800,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-28-000966-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    42120000-6 Насоси та компресори

    Ім'я:
    Ірина Грозінська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380456564553 ЄДРПОУ:
    03346383
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-06-001415-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ущільнення торцеві

    Ім'я:
    Лобода Вікторія Олексіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт:
    http://www.energoatom.com.ua
    ЄДРПОУ:
    24584661
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 трав. 09:43

    Прийом пропозицій
    6 трав. 09:43 – 14 трав. 09:00
    Очікувана вартість

    3 866 819,07 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-04-28-007402-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Запасні частини до насосного обладнання: лот 1 - 42120000-6 Насоси та компресори (ЗІП до насосів ПТА 3750-75, КсВА 1500-120, ЦН 150-90Г, ПЕА 150-85), лот 2 - 42120000-6 Насоси та компресори (ЗІП до насосів КсВА 900-180, КсВА 1000-190, ПТА 3750-75, ЦН 150-90Г, КсВА 1500-120, ЦН 50-135, ЦН 60-180), … лот 3 - 42120000-6 Насоси та компресори (ущільнення торцеві)

    Ім'я:
    Лобода Вікторія Олексіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт:
    http://www.energoatom.com.ua
    ЄДРПОУ:
    24584661
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 квіт. 13:21

    Прийом пропозицій
    28 квіт. 13:21 – 20 трав. 09:00
    Очікувана вартість

    19 115 890,88 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-21-002378-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кільце розвантаження до насоса типу НК

    Ім'я:
    Назаренко Юлія Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975200267 Веб сайт:
    http://www.ukrnafta.com
    ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 квіт. 10:41

    Прийом пропозицій
    21 квіт. 10:41 – 1 трав. 12:00
    Очікувана вартість

    88 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-04-08-013961-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Запасні частини до насосного обладнання: лот 1 - 42120000-6 Насоси та компресори (запасні частини до насосного обладнання ГЦН-317, ПТА 3750-75, КсВА 500/220, ПТА 3800-20, ПТА 3800-20-1, ЦНР 800-230, ПТА 3800-20-20), лот 2 - 42120000-6 Насоси та компресори (запасні частини до насосного обладнання … СПЕ 65/56, ПЕА 850-65)

    Ім'я:
    Скубрій Наталія Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт:
    http://www.energoatom.com.ua
    ЄДРПОУ:
    24584661
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 квіт. 17:13

    Прийом пропозицій
    8 квіт. 17:13 – 5 трав. 11:00
    Очікувана вартість

    33 012 527,79 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-04-08-000746-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Запчастини до електронасосу типу 2ЦГ25/80-11

    Ім'я:
    Назаренко Юлія Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975200267 Веб сайт:
    http://www.ukrnafta.com
    ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 квіт. 09:19

    Прийом пропозицій
    8 квіт. 09:19 – 20 квіт. 12:00
    Очікувана вартість

    212 464,22 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-07-003380-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Запасні частини насоса НМ

    Ім'я:
    Назаренко Юлія Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975200267 Веб сайт:
    http://www.ukrnafta.com
    ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 квіт. 10:53

    Прийом пропозицій
    7 квіт. 10:53 – 17 квіт. 12:00
    Очікувана вартість

    200 250,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-06-008032-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Механічне ущільнення M212.N13.028 – Q2Q2EGF до насосу Grundfos NB65-160/173 A-F-A-BAQE

    Ім'я:
    Шаповалова Юлія Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380501492080 Веб сайт:
    http://lubnyteplo.com.ua
    ЄДРПОУ:
    05541083
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 квіт. 14:31

    Прийом пропозицій
    6 квіт. 14:31 – 14 квіт. 14:31
    Очікувана вартість

    2 150,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 17 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro