Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42124200-6»
-
ID: UA-2026-08-26-004249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«ДК 021:2015: 42120000-6 - Насоси та компресори. Торцеве механічне ущільнення ВКМ-1-024-S/S/V/304»
Оголошено26 серп. 11:33
Прийом пропозицій26 серп. 11:33 – 6 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-19-008493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до насосних агрегатів типу ГЦН-317 (кільця)
Оголошено19 серп. 14:40
Прийом пропозицій19 серп. 14:40 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-19-001593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУщільнення торцеві
Оголошено19 серп. 10:04
Прийом пропозицій19 серп. 10:04 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-21-009040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект торцевих ущільнень та насос циркуляційний
Оголошено21 серп. 14:41
Прийом пропозицій21 серп. 14:41 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість384 324,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-003237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до насосів згідно ДК 021:2015 код 42120000-6 Насоси та компресори
Ім'я:Москаленко Андрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380612808512 ЄДРПОУ:32121458Оголошено19 серп. 11:02
Прийом пропозицій19 серп. 11:02 – 27 серп. 09:00Очікувана вартість770 300,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-001733-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-682_42120000-6 – Насоси та компресори (Ущільнення до технологічного обладнання)
Оголошено18 серп. 10:09
Прийом пропозицій18 серп. 10:09 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 908 296,32 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-006573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини насосів і підіймачів рідин
Ім'я:Леонова Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380577398102 Веб сайт: ЄДРПОУ:08571096Очікувана вартість2 750,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-000062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФланець привода паливного насоса ТНВД МТЗ ф20мм; Паливний насос новий Д-240 МТЗ-82 (без шківа ПНВТ); Гідророзподільник МP80-4/1-222 (кришка М) (TM Hydrosila); Мастилопровід компресора Д243, 245 (L-410мм)(General Parts)
Очікувана вартість37 868,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-004980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 42124200-6 - Частини насосів і підіймачів рідин
Ім'я:Шатонська Мар'яна Мар'янівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380324751581 Факс:+380324751581ЄДРПОУ:33086713Очікувана вартість74 070,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-000174-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини гідравлічних агрегатів
Очікувана вартість21 350,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-008082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапчастини до насосів
Ім'я:Мосійчук Мирослава МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380363668495 ЄДРПОУ:05425046Оголошено5 серп. 14:37
Прийом пропозицій5 серп. 14:37 – 13 серп. 13:00Очікувана вартість332 405,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-006305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до насоса BN076L01FZ
Оголошено5 серп. 13:17
Прийом пропозицій5 серп. 13:17 – 13 серп. 12:00Очікувана вартість666 544,26 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-007258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВал насосу 170 ДПВ-12/22 ЕГ
Оголошено4 серп. 14:13
Прийом пропозицій4 серп. 14:13 – 14 серп. 09:00Очікувана вартість10 398 490,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-03-009295-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 42124200-6 Частини насосів і підіймачів рідин (статор електродвигуна для насосу)
Очікувана вартість9 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-009267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до насосного агрегату WILO EMU FA 25.93D FK34.1-6/33
Оголошено29 лип. 16:03
Прийом пропозицій29 лип. 16:03 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 119 198,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-002510-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-560_42120000-6 - Насоси та компресори (Запасні частини до колтюбінгових установок)
Оголошено23 лип. 10:43
Прийом пропозицій23 лип. 10:43 – 3 серп. 15:00Очікувана вартість10 287 676,55 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-008871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42120000-6 Насоси та компресори (Механічне ущільнення М212.N2.040 - Q2Q2EGF)
Очікувана вартість11 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-007919-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасоси та компресори
Очікувана вартість7 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-006040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплекти різальних пристроїв для насосів за кодом ДК 021:2015: 42120000-6 - Насоси та компресори
Ім'я:Даниловський Вадим ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: 380503731867,380342759261 ЄДРПОУ:32360815Очікувана вартість79 980,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-006000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Насоси та компресори» код ДК 021-2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Ім'я:Яковенко Олег ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380577401375 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено10 лип. 13:15
Прийом пропозицій10 лип. 13:15 – 19 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість419 267,44 грн
без ПДВЗавершена