Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42124100-5»
-
ID: UA-2026-07-31-006020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини двигунів або моторів
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-000991-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКорпус насоса 2СМ 80-50-200/2
Очікувана вартість10 920,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-009810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГідравлічна частина до насосу (без двигуна)
Очікувана вартість16 590,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-004281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини двигунів або моторів
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-003570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини двигунів або моторів
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-012205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВал колінчастий
Оголошено9 черв. 16:08
Прийом пропозицій9 черв. 16:08 – 24 черв. 12:00Очікувана вартість13 600 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-27-001339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини двигунів або моторів
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-04-011125-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини двигунів або моторів
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-05-003813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини двигунів або моторів
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-26-002861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини двигунів або моторів
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-09-017047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системишланг пневматичний
Ім'я:Оробчук Галина ЙосипівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380355221806 Факс:+380355221264ЄДРПОУ:03353319Очікувана вартість120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-23-013359-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГідравлічна частини до насосу IMPO 4 SK 408/23
Очікувана вартість19 930,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-23-012402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвигун 4 POLDAP 3 HP 2.2Kw (380V)
Очікувана вартість7 936,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-28-004412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини двигунів або моторів
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-28-003986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини двигунів або моторів
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-23-012445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГідророзподільник 8рс70
Ім'я:Горбаченко Марина РусланівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976456208 ЄДРПОУ:32018333Очікувана вартість38 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-08-001869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДеталі для ремонту насосів.
Ім'я:Юрій Михайлович СпірідоновE-mail: [email protected] Телефон: +380525735110, +380671528570 ЄДРПОУ:32537046Очікувана вартість45 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-29-009272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямимеханічне ущільнення
Ім'я:Захарко Юлія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503734115 Веб сайт: ЄДРПОУ:03353845Оголошено29 квіт. 2025 15:28
Прийом пропозицій29 квіт. 2025 15:28 – 7 трав. 2025 17:00Очікувана вартість28 700,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-04-22-002151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯкор насоса
Ім'я:Мовчанова Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976095122 Факс:+380365422005ЄДРПОУ:01999833Очікувана вартість7 030,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-18-000006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗатискні патрони на вал мікромотора
Очікувана вартість120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro