Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42124000-4»
-
ID: UA-2026-08-26-005212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 42120000-6 по ДК 021:2015 – Насоси та компресори (ЗІП до газодувки). РПЗ: 9.326.
Оголошено26 серп. 12:05
Прийом пропозицій26 серп. 12:05 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-004249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«ДК 021:2015: 42120000-6 - Насоси та компресори. Торцеве механічне ущільнення ВКМ-1-024-S/S/V/304»
Оголошено26 серп. 11:33
Прийом пропозицій26 серп. 11:33 – 6 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-26-004068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 42120000-6 по ДК 021:2015 – Насоси та компресори (ЗІП до компресорів). РПЗ - 9.28.
Оголошено26 серп. 11:27
Прийом пропозицій26 серп. 11:27 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-013286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини до відцентрових насосів ЦНС
Оголошено25 серп. 18:05
Прийом пропозицій25 серп. 18:05 – 3 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-21-002182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-708_42120000-6 – Насоси та компресори (Запасні частини до насосів F-1000) (ЛОТ №1 42120000-6 – Насоси та компресори (Запасні частини до насосів F-1000); ЛОТ №2 42120000-6 – Насоси та компресори (Запасні частини до насосів F-1000))
Оголошено21 серп. 10:21
Прийом пропозицій21 серп. 10:21 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-19-008493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до насосних агрегатів типу ГЦН-317 (кільця)
Оголошено19 серп. 14:40
Прийом пропозицій19 серп. 14:40 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-19-001593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУщільнення торцеві
Оголошено19 серп. 10:04
Прийом пропозицій19 серп. 10:04 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-008194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини насосів і підіймачів рідин
Очікувана вартість1 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМеханічне ущільнення R00009388, вал/робоче колесо з ротором IMPELLER BPH 180/340.65*360.80 SP00000040, ротор з робочим колесом R00004094, набір робоче колесо (SP) SHAFT/IMPELLER BPH/BPH-E, механічне ущільнення R00004627 - код ДК 021:2015:42124000-4 Частини насосів, компресорів, двигунів або моторів
Очікувана вартість87 009,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини до відцентрових насосів ЦНС
Оголошено24 серп. 15:02
Прийом пропозицій24 серп. 15:02 – 2 вер. 11:00Очікувана вартість889 841,52 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-010895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТорцеве ущільнення валу Edara 3М
Очікувана вартість6 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42120000-6 Насоси та компресори (компресорні блоки)
Оголошено21 серп. 15:23
Прийом пропозицій21 серп. 15:23 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 235 451,55 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-009040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект торцевих ущільнень та насос циркуляційний
Оголошено21 серп. 14:41
Прийом пропозицій21 серп. 14:41 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість384 324,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-008365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект прокладок, шатун з вкладишами
Оголошено21 серп. 14:18
Прийом пропозицій21 серп. 14:18 – 31 серп. 11:00Очікувана вартість6 797,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-000991-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 42120000-6 по ДК 021:2015 - Насоси та компресори (ЗІП до насосів). РПЗ - 9.15
Оголошено21 серп. 09:33
Прийом пропозицій21 серп. 09:33 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість276 310,30 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-006814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовар для забезпечення безперебійної роботи мобільного пункту незламності-насоси та компресори
Ім'я:Тетяна Дерев'яненко ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380936923675 ЄДРПОУ:35880938Очікувана вартість19 534,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси та компресор для шкільних автобусів (код ДК 021:2015 (CPV): 42120000-6 - Насоси та компресори)
Ім'я:КІНДЄЄВА Марта ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976586483 ЄДРПОУ:44101707Оголошено19 серп. 19:37
Прийом пропозицій19 серп. 19:37 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість206 800,02 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-008087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплектувальні вироби для ремонту виробничого обладнання: Моторна частина 4PD/3 в кількості 1 шт. та Насосна частина 4SR8/13-F-HYD в кількості 1 шт., до насоса на свердловину для забезпечення водопостачання.
Очікувана вартість27 177,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до насосів згідно ДК 021:2015 код 42120000-6 Насоси та компресори
Ім'я:Москаленко Андрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380612808512 ЄДРПОУ:32121458Оголошено19 серп. 11:02
Прийом пропозицій19 серп. 11:02 – 27 серп. 09:00Очікувана вартість770 300,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-007069-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект (4 шт) пластин для вакуумного насоса 215х45х6 мм
Очікувана вартість1 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro