Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42123400-1»
-
ID: UA-2026-08-27-003158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-745_42120000-6 Насоси та компресори (Компресор повітряний)
Оголошено27 серп. 11:03
Прийом пропозицій27 серп. 11:03 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-24-006863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомпресор гвинтовий
Ім'я:Заканич Олександр ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380536177308 Факс:+380536162262Веб сайт: ЄДРПОУ:00993969Оголошено24 серп. 15:46
Прийом пропозицій24 серп. 15:46 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-24-004288-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 42123400-1 - Повітряні компресори
Ім'я:Шатонська Мар'яна Мар'янівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380324751581 Факс:+380324751581ЄДРПОУ:33086713Очікувана вартість17 820,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціалізований інструмент для технічного обслуговування техніки спеціального призначення
Ім'я:Кавалерова Світлана СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380672877036 ЄДРПОУ:14321860Оголошено21 серп. 13:14
Прийом пропозицій21 серп. 13:14 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість23 184,45 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-002092-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомпресор повітряний одноциліндровий
Очікувана вартість7 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-013380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомпресори повітряні, код ДК 021:2015 – 42120000-6 (насоси та компресори)
Оголошено11 серп. 23:20
Прийом пропозицій17 серп. 18:00 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість180 970,66 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-002914-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГвинтовий компресор
Оголошено11 серп. 10:51
Прийом пропозицій11 серп. 10:51 – 19 серп. 09:00Очікувана вартість4 406 250,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-31-001906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси та компресори
Оголошено31 лип. 10:36
Прийом пропозицій31 лип. 10:36 – 14 серп. 14:00Очікувана вартість75 403,32 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-28-008794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПовітряні компресори
Очікувана вартість24 950,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-006442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля42120000-6 Насоси та компресори (Номенклатура 42123400-1 Повітряні компресори (Компресор гвинтовий)
Ім'я:012 Відділ закупівельE-mail: [email protected] Телефон: 380996887398 Веб сайт: ЄДРПОУ:08305644Оголошено28 лип. 13:49
Прийом пропозицій3 серп. 11:00 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість289 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-004730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПневматичне обладнання для фарбувальних робіт
Очікувана вартість14 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-006412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикомпресор повітряний
Очікувана вартість7 497,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-005664-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідцентрові, циркуляційні , занурювальні та дренажні насоси, насос типу СЕ, компресор повітряний
Оголошено14 лип. 12:58
Прийом пропозицій14 лип. 12:58 – 27 лип. 10:00Очікувана вартість10 556 384,13 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-008394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомпресор
Оголошено26 черв. 14:44
Прийом пропозицій2 лип. 00:00 – 7 лип. 10:00Очікувана вартість42 190,68 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-24-003196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоршневий повітряний блок LB-40 за ДК 021:2015 код 42120000-6 Насоси та компресори.
Очікувана вартість72 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-005184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-353_42120000-6 Насоси та компресори (Компресори повітряні)( Лот №1: 42120000-6 Насоси та компресори (Компресори повітряні); Лот №2: 42120000-6 Насоси та компресори (Компресори повітряні)
Оголошено18 черв. 11:57
Прийом пропозицій18 черв. 11:57 – 26 черв. 15:00Очікувана вартість460 083,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-15-012478-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомпресор
Оголошено15 черв. 17:10
Прийом пропозицій19 черв. 00:00 – 24 черв. 10:00Очікувана вартість42 190,68 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-12-005649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасосний агрегат СЕ5000-70, дренажні та занурювальні насоси, повітряний компресор, запчастини до насосів та насос для перекачування оливи та технічних рідин
Оголошено12 черв. 12:13
Прийом пропозицій12 черв. 12:13 – 24 черв. 10:00Очікувана вартість39 017 544,03 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-005200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляГвинтовий компресор 16 Бар Mast LZN-30 COMBO inverter
Ім'я:Сергій ТарасовE-mail: [email protected] Телефон: +380968682689, +380958010174 ЄДРПОУ:26642894Оголошено12 черв. 11:55
Прийом пропозицій18 черв. 12:00 – 23 черв. 12:00Очікувана вартість396 290,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-08-011892-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПовітряні компресори
Оголошено8 черв. 16:32
Прийом пропозицій8 черв. 16:32 – 16 черв. 00:01Очікувана вартість38 640,00 грн
з ПДВЗавершена