Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42122450-9»
-
ID: UA-2026-09-04-006313-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до транспортних засобів: DACIA Duster VIN №UU1HSDADG51974237: вакуумний насос
Оголошено4 вер. 12:33
Прийом пропозицій4 вер. 12:33 – 20 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-09-04-005754-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМаслонаповнені пластинчато-роторні вакуумні насоси, мембранні хімічно-стійкі вакуумні насоси (лабораторні)
Оголошено4 вер. 12:18
Прийом пропозицій4 вер. 12:18 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВакуумний насос на асенізаційну машину
Очікувана вартість23 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМаслонаповнені пластинчато-роторні вакуумні насоси, мембранні хімічно-стійкі вакуумні насоси (лабораторні)
Оголошено25 серп. 17:06
Прийом пропозицій25 серп. 17:06 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість602 580,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-008765-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасос
Оголошено13 серп. 15:57
Прийом пропозицій13 серп. 15:57 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість35 737,90 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-007953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасоси вакуумні
Очікувана вартість47 290,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-010474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси вакуумні
Оголошено22 лип. 16:47
Прийом пропозицій22 лип. 16:47 – 30 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість47 290,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-15-010668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВакуумний насос
Оголошено15 лип. 17:27
Прийом пропозицій15 лип. 17:27 – 23 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість61 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-15-009769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпіральний вакуумний насос HiScroll 18 із трифазним двигуном
Ім'я:Віталій ЛуговськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503273388 Веб сайт: ЄДРПОУ:05399225Очікувана вартість662 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-009254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТурбомолекулярний насос HiPace 350, DN 100 CF-F у комплекті з контролером OmniControl 300 та повітряним охолодженням
Ім'я:Віталій ЛуговськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503273388 Веб сайт: ЄДРПОУ:05399225Очікувана вартість897 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-012140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛабораторний мембранний вакуумний насос
Очікувана вартість30 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-001985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТурбомолекулярний насос HiPace 350, DN 100 CF-F у комплекті з контролером OmniControl 300 та повітряним охолодженням
Ім'я:Віталій ЛуговськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503273388 Веб сайт: ЄДРПОУ:05399225Оголошено23 черв. 10:02
Прийом пропозицій23 черв. 10:02 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість897 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-23-001212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпіральний вакуумний насос HiScroll 18 із трифазним двигуном
Ім'я:Віталій ЛуговськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503273388 Веб сайт: ЄДРПОУ:05399225Оголошено23 черв. 09:31
Прийом пропозицій23 черв. 09:31 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість662 500,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-16-001019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42120000-6 Насоси та компресори (Насосний агрегат)
Оголошено16 черв. 09:30
Прийом пропозицій16 черв. 09:30 – 24 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість642 550,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-03-007308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси вакуумні
Ім'я:Олексій КозловськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503482003 Веб сайт: ЄДРПОУ:03344065Оголошено3 черв. 13:45
Прийом пропозицій3 черв. 13:45 – 11 черв. 10:00Очікувана вартість737 003,33 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-26-014471-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТурбомолекулярний насос HiPace 450, DN 160 1SO-K у комплекті з контролером OmniControl 300 та повітряним охолодженням
Ім'я:Віталій ЛуговськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503273388 Веб сайт: ЄДРПОУ:05399225Оголошено26 трав. 17:40
Прийом пропозицій26 трав. 17:40 – 23 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість936 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-22-008639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасос мембранний вакуумний
Оголошено22 трав. 14:34
Прийом пропозицій22 трав. 14:34 – 2 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість80 400,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-22-001901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідцентрові, консольно-моноблочні, циркуляційні , занурювальні насоси, насосна установка, насосні агрегати, запчастини до насосів, насос вакуумний мембраниий та насос мережний типу СЕ
Оголошено22 трав. 10:04
Прийом пропозицій22 трав. 10:04 – 2 черв. 10:00Очікувана вартість35 408 727,59 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-14-013524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛабораторний мембранний вакуумний насос
Оголошено14 трав. 16:48
Прийом пропозицій14 трав. 16:48 – 1 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість30 200,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-05-004944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасоси та їх частини
Ім'я:Лихута Олександр ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380663867200 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Очікувана вартість55 260,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro