Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42122430-3»
-
ID: UA-2026-08-28-001863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси та компресори (Насоси)
Ім'я:Кірієнко Ростислав ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444612391 ЄДРПОУ:30019801Оголошено28 серп. 10:18
Прийом пропозицій28 серп. 10:18 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-27-000792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос відцентровий
Очікувана вартість28 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-000950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«КОД ДК 021:2015 42120000-6 - НАСОСИ ТА КОМПРЕСОРИ (НАСОСНІ АГРЕГАТИ)»
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Оголошено21 серп. 09:30
Прийом пропозицій21 серп. 09:30 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 284 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-12-011726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос відцентрований самовсмоктувальний 1.2 кВт Hmax 48м Qmax 80 л/хв нерж. Leo (775314)
Очікувана вартість5 272,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-010706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси та компресори (Агрегат насосний)
Ім'я:Пушинська Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442997359 ЄДРПОУ:30019801Оголошено12 серп. 16:24
Прийом пропозицій12 серп. 16:24 – 20 серп. 14:00Очікувана вартість233 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-009380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси циркулярні
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено10 серп. 15:57
Прийом пропозицій10 серп. 15:57 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість190 942,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-006338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМережевий насос
Очікувана вартість20 133 024,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-008072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42122430-3 Відцентрові насоси
Ім'я:Коваленко Лілія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380966217803 ЄДРПОУ:44145372Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-006823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасос циркуляційний (ДК 021:2015: код «42120000-6» - «Насоси та компресори» («42122430-3» - «Відцентрові насоси»))
Оголошено29 лип. 14:24
Прийом пропозицій29 лип. 14:24 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість53 813,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-005629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос Pedrollo 4 SR
Очікувана вартість34 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-003128-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАгрегат насосний консольний
Оголошено22 лип. 11:15
Прийом пропозицій22 лип. 11:15 – 6 серп. 12:00Очікувана вартість2 156 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-17-008600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасосний хімічний агрегат
Оголошено17 лип. 15:19
Прийом пропозицій17 лип. 15:19 – 25 лип. 15:00Очікувана вартість234 375,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-002029-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-517_42120000-6 Насоси та компресори (Насоси і насосні станції)
Оголошено16 лип. 10:37
Прийом пропозицій16 лип. 10:37 – 28 лип. 15:00Очікувана вартість436 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-003596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАгрегат насосний відцентровий
Оголошено14 лип. 11:22
Прийом пропозицій14 лип. 11:22 – 24 лип. 10:00Очікувана вартість184 335,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-009797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси відцентрові згідно ДК 021:2015 код 42120000-6 Насоси та компресори
Ім'я:Бурмістров Кирило ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380974526056 Веб сайт: ЄДРПОУ:32121458Оголошено13 лип. 16:32
Прийом пропозицій13 лип. 16:32 – 21 лип. 09:00Очікувана вартість1 687 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-004263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідцентрові, консольно-моноблочні, циркуляційні, занурювальні насоси та насосна установка
Оголошено22 черв. 11:33
Прийом пропозицій22 черв. 11:33 – 30 черв. 10:00Очікувана вартість14 511 069,30 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-19-009069-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси та компресори (Насоси)
Оголошено19 черв. 14:33
Прийом пропозицій19 черв. 14:33 – 1 лип. 14:00Очікувана вартість333 431,45 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-17-004545-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси
Ім'я:Руденко Максим МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442385491 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено17 черв. 11:37
Прийом пропозицій17 черв. 11:37 – 25 черв. 15:00Очікувана вартість6 981 780,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-15-008516-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасосний агрегат глибинний для свердловин
Оголошено15 черв. 14:49
Прийом пропозицій15 черв. 14:49 – 23 черв. 08:00Очікувана вартість161 355,33 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-12-005649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасосний агрегат СЕ5000-70, дренажні та занурювальні насоси, повітряний компресор, запчастини до насосів та насос для перекачування оливи та технічних рідин
Оголошено12 черв. 12:13
Прийом пропозицій12 черв. 12:13 – 24 черв. 10:00Очікувана вартість39 017 544,03 грн
з ПДВЗавершена