Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42122400-4»
-
ID: UA-2026-08-28-001863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси та компресори (Насоси)
Ім'я:Кірієнко Ростислав ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444612391 ЄДРПОУ:30019801Оголошено28 серп. 10:18
Прийом пропозицій28 серп. 10:18 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-28-009836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВакуумний насос на асенізаційну машину
Очікувана вартість23 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 42120000-6 Насоси та компресори (Помпа для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Очікувана вартість5 160,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос відцентровий
Очікувана вартість28 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМаслонаповнені пластинчато-роторні вакуумні насоси, мембранні хімічно-стійкі вакуумні насоси (лабораторні)
Оголошено25 серп. 17:06
Прийом пропозицій25 серп. 17:06 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість602 580,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-010397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостяминасоси з шафою управління
Оголошено21 серп. 15:24
Прийом пропозицій21 серп. 15:24 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість49 006 510,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-000950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«КОД ДК 021:2015 42120000-6 - НАСОСИ ТА КОМПРЕСОРИ (НАСОСНІ АГРЕГАТИ)»
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Оголошено21 серп. 09:30
Прийом пропозицій21 серп. 09:30 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 284 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-18-009413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМотопомпа
Оголошено18 серп. 15:16
Прийом пропозицій18 серп. 15:16 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість165 333,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-008765-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасос
Оголошено13 серп. 15:57
Прийом пропозицій13 серп. 15:57 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість35 737,90 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-011726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос відцентрований самовсмоктувальний 1.2 кВт Hmax 48м Qmax 80 л/хв нерж. Leo (775314)
Очікувана вартість5 272,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-010706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси та компресори (Агрегат насосний)
Ім'я:Пушинська Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442997359 ЄДРПОУ:30019801Оголошено12 серп. 16:24
Прийом пропозицій12 серп. 16:24 – 20 серп. 14:00Очікувана вартість233 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-009656-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Насоси відцентрові, одноступінчасті, горизонтальні, двостороннього всмоктування з двигуном 75 кВт (2 шт.), в комплекті з системою автоматичного управління двома насосами (1 комплект); Насоси глибинні з двигуном 18.5 кВт (2 шт.)» (Код ДК 021:2015: 42120000-6 — Насоси та компресори)
Оголошено11 серп. 15:31
Прийом пропозицій11 серп. 15:31 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 234 606,80 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-007953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасоси вакуумні
Очікувана вартість47 290,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-009380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси циркулярні
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено10 серп. 15:57
Прийом пропозицій10 серп. 15:57 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість190 942,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-009986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 42120000-6 Насоси та компресори (Помпа для філії Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено6 серп. 16:14
Прийом пропозицій6 серп. 16:14 – 14 серп. 08:00Очікувана вартість4 416,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-006338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМережевий насос
Очікувана вартість20 133 024,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-008072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42122430-3 Відцентрові насоси
Ім'я:Коваленко Лілія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380966217803 ЄДРПОУ:44145372Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-009827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси занурювальні свердловинні
Оголошено30 лип. 16:46
Прийом пропозицій30 лип. 16:46 – 9 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість120 240,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-006823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасос циркуляційний (ДК 021:2015: код «42120000-6» - «Насоси та компресори» («42122430-3» - «Відцентрові насоси»))
Оголошено29 лип. 14:24
Прийом пропозицій29 лип. 14:24 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість53 813,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-005629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос Pedrollo 4 SR
Очікувана вартість34 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro