Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42122220-8»

  • ID: UA-2026-08-31-005437-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Насоси

    Ім'я:
    Песоцька Юлія
    E-mail: [email protected] Телефон: 0972426480 ЄДРПОУ:
    45210693
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 13:34

    Прийом пропозицій
    31 серп. 13:34 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    301 246,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 22 г. 26 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-000574-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Насос каналізаційний 1,5 кВт

    Ім'я:
    Гладка Галина Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380464646216 Факс:
    +380464646216
    ЄДРПОУ:
    07807645
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 09:24

    Прийом пропозицій
    31 серп. 09:24 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    8 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 22 г. 26 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-011468-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Насосне обладнання для перекачування стічних вод (ДК 021:2015: (ДК 021:2015: 42120000-6 - Насоси та компресори)

    Ім'я:
    Росла Христина Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380952850176 Веб сайт:
    https://water.cn.ua
    ЄДРПОУ:
    03358222
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 16:14

    Прийом пропозицій
    25 серп. 16:14 – 2 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    6 933 553,30 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-24-009788-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Насос каналізаційний 1.5кВт Hmax 23м Qmax 375 л/хв Aquatica

    Ім'я:
    Музиченко Дмитро Петрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380637589822,380638360999 ЄДРПОУ:
    08563694
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 900,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-007801-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Насос фекальний погружний за кодом ДК 021:2015:42120000-6 — Насоси та компресори

    Ім'я:
    Даниловський Вадим Леонідович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380503731867,380342759261 ЄДРПОУ:
    32360815
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    89 232,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-002062-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Насос каналізаційний 1,5 кВт

    Ім'я:
    Гладка Галина Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380464646216 Факс:
    +380464646216
    ЄДРПОУ:
    07807645
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 10:27

    Прийом пропозицій
    20 серп. 10:27 – 28 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    8 333,33 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-16-000361-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Каналізаційна станція

    Ім'я:
    Олена Яловіца
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687434344 ЄДРПОУ:
    41341054
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 335,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-006651-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    42120000-6 «Насоси та компресори»: (Насос занурювальний відцентрований Feka VS 750 A GAS 1×230 50 Schuko або еквівалент – 1 шт.)

    Ім'я:
    Оксана Шульженко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380962662213 ЄДРПОУ:
    45136285
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 13:37

    Прийом пропозицій
    11 серп. 13:37 – 19 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    19 038,33 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-07-007325-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Насос дренажний

    Ім'я:
    Оксана Остринська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687271576 Веб сайт:
    http://dovbyshinter.ukraina.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    03188470
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-010473-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Насос сололіфт

    Ім'я:
    Малярчук Ігор Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380486830218 ЄДРПОУ:
    03363789
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 180,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-29-004216-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Насос фекальний «KOER WFD-15-14-1,5N»

    Ім'я:
    Піскунов Петро Едуардович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974775961 ЄДРПОУ:
    08562625
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 950,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-29-001897-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Насоси

    Ім'я:
    Литвак Артем Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380985365443 ЄДРПОУ:
    03361655
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 лип. 10:15

    Прийом пропозицій
    29 лип. 10:15 – 6 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    83 766,61 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-28-006233-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 42120000-6 Насоси та компресори (Насос KOER WFD11-10-1.1N дренажно-фекальний (фреза) 1100 Вт, 2" для закладу дошкільної освіти №6 "Світлячок" Південноукраїнської міської ради)

    Ім'я:
    Віра Ляшкова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380513655328 Веб сайт:
    http://osvita-yu.mk.ua
    ЄДРПОУ:
    04653220
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-24-006710-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Насоси глибинні та дренажні

    Ім'я:
    Величко Вікторія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0660818090 ЄДРПОУ:
    25690247
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лип. 14:03

    Прийом пропозицій
    24 лип. 14:03 – 1 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 207 825,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-23-007635-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Насос занурювальний фекальний із подрібнювачем

    Ім'я:
    Песоцька Юлія
    E-mail: [email protected] Телефон: 0972426480 ЄДРПОУ:
    45210693
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 14:36

    Прийом пропозицій
    23 лип. 14:36 – 31 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    301 246,67 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-16-003454-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Насос сололіфт

    Ім'я:
    Малярчук Ігор Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380486830218 ЄДРПОУ:
    03363789
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 170,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-15-006269-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 42120000-6 Насоси та компресори (Насос для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Комащук Віктор
    E-mail: [email protected] Телефон: 380673733781 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 лип. 14:10

    Прийом пропозицій
    15 лип. 14:10 – 24 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    71 400,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-14-005664-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Відцентрові, циркуляційні , занурювальні та дренажні насоси, насос типу СЕ, компресор повітряний

    Ім'я:
    Кучерук Олена Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380678292877 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 лип. 12:58

    Прийом пропозицій
    14 лип. 12:58 – 27 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    10 556 384,13 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-13-004818-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Насосний агрегат СМ 100-65-200/2 з дв.22/3000

    Ім'я:
    Наталія Партечко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380973055378 ЄДРПОУ:
    23242220
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    70 312,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-13-001852-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Насос фекальний Optima WQD10-15 1.3 кВт

    Ім'я:
    Тетяна Весьолкіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442262432 ЄДРПОУ:
    00993662
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 900,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 41 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro