Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42122210-5»
-
ID: UA-2026-08-27-010770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасос аксіально-поршневий
Оголошено27 серп. 16:11
Прийом пропозицій27 серп. 16:11 – 4 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-02-012169-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 42122210-5 — Заглибні насоси ( модель DB 12V mini)
Очікувана вартість615,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007174-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГідравлічні агрегати (ДК 021:2015 42120000-6 Насоси та компресори)
Оголошено17 серп. 14:18
Прийом пропозицій17 серп. 14:18 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість154 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-002080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасос аксіально-поршневий
Ім'я:Лавор Олександр ОлексійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380502408071 Веб сайт: ЄДРПОУ:26444970Оголошено14 лип. 10:24
Прийом пропозицій14 лип. 10:24 – 22 лип. 10:00Очікувана вартість184 733,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-09-003728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАгрегати насосні для гнучких ємностей
Оголошено9 лип. 11:38
Прийом пропозицій9 лип. 11:38 – 23 лип. 12:00Очікувана вартість3 070 140,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-16-009211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтозапчастини та супутні матеріали для проведення поточного ремонту господарським способом автотранспортних засобів підприємства та технологічного обладнання
Очікувана вартість11 820,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-008076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГідророзподільник пропорційний односекційний Z80 A1 GKZ1 80 л.
Ім'я:Людмила СухоруковаE-mail: [email protected] Телефон: +380999044131 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341345Очікувана вартість7 630,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-011841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасоси та компресори
Очікувана вартість62 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-002730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГідророзподільник
Очікувана вартість12 231,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-23-013112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГідророзподільник
Очікувана вартість12 231,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-23-002348-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до гідравліки та гідравлічного обладнання
Оголошено23 квіт. 10:09
Прийом пропозицій23 квіт. 10:09 – 6 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 837 165,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-14-003439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42120000-6 Насоси та компресори (Насос НШ10)
Очікувана вартість2 260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-07-005565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасоси та компресори
Очікувана вартість185 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-004170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАгрегат насосний відцентровий багатоступеневий
Оголошено23 бер. 11:28
Прийом пропозицій23 бер. 11:28 – 6 квіт. 12:00Очікувана вартість706 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-17-003234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАгрегати електронасосні шламові
Оголошено17 бер. 10:45
Прийом пропозицій17 бер. 10:45 – 31 бер. 12:00Очікувана вартість1 381 707,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-06-007087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАгрегат насосний відцентровий моноблочний герметичний
Оголошено6 бер. 13:26
Прийом пропозицій6 бер. 13:26 – 16 бер. 12:00Очікувана вартість1 760 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-06-003687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42120000-6 Насоси та компресори (Насос НШ10)
Очікувана вартість2 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-24-004422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАгрегат насосний консольний
Оголошено24 лют. 11:25
Прийом пропозицій24 лют. 11:25 – 6 бер. 12:00Очікувана вартість95 210,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-17-001175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГідравлічні агрегати
Ім'я:Верига Володимир ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380434122379 Факс:+380434122379ЄДРПОУ:07794629Очікувана вартість132 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-16-002415-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАгрегат насосний відцентровий моноблочний герметичний
Оголошено16 лют. 10:31
Прийом пропозицій16 лют. 10:31 – 2 бер. 12:00Очікувана вартість1 760 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась