Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42122200-2»
-
ID: UA-2026-08-31-005437-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси
Оголошено31 серп. 13:34
Прийом пропозицій31 серп. 13:34 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-000574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасос каналізаційний 1,5 кВт
Ім'я:Гладка Галина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464646216 Факс:+380464646216ЄДРПОУ:07807645Оголошено31 серп. 09:24
Прийом пропозицій31 серп. 09:24 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси та компресори
Ім'я:Наталія ТрофіменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361661Оголошено28 серп. 14:46
Прийом пропозицій28 серп. 14:46 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-010770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасос аксіально-поршневий
Оголошено27 серп. 16:11
Прийом пропозицій27 серп. 16:11 – 4 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-25-011468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасосне обладнання для перекачування стічних вод (ДК 021:2015: (ДК 021:2015: 42120000-6 - Насоси та компресори)
Ім'я:Росла Христина ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380952850176 Веб сайт: ЄДРПОУ:03358222Оголошено25 серп. 16:14
Прийом пропозицій25 серп. 16:14 – 2 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-24-009788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос каналізаційний 1.5кВт Hmax 23м Qmax 375 л/хв Aquatica
Ім'я:Музиченко Дмитро ПетровичE-mail: [email protected] Телефон: 380637589822,380638360999 ЄДРПОУ:08563694Очікувана вартість9 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос фекальний погружний за кодом ДК 021:2015:42120000-6 — Насоси та компресори
Ім'я:Даниловський Вадим ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: 380503731867,380342759261 ЄДРПОУ:32360815Очікувана вартість89 232,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-002062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасос каналізаційний 1,5 кВт
Ім'я:Гладка Галина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464646216 Факс:+380464646216ЄДРПОУ:07807645Оголошено20 серп. 10:27
Прийом пропозицій20 серп. 10:27 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-003990-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДозуючий насос Tekna EVO AKL 603 (8 л/год)
Очікувана вартість32 656,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007174-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГідравлічні агрегати (ДК 021:2015 42120000-6 Насоси та компресори)
Оголошено17 серп. 14:18
Прийом пропозицій17 серп. 14:18 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість154 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-16-000361-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаналізаційна станція
Очікувана вартість11 335,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-006651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42120000-6 «Насоси та компресори»: (Насос занурювальний відцентрований Feka VS 750 A GAS 1×230 50 Schuko або еквівалент – 1 шт.)
Оголошено11 серп. 13:37
Прийом пропозицій11 серп. 13:37 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість19 038,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-007325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос дренажний
Очікувана вартість6 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-010473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос сололіфт
Очікувана вартість9 180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-002972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДозувальний насос
Оголошено4 серп. 10:59
Прийом пропозицій4 серп. 10:59 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість108 349,08 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-009278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасоси пропорційно-хімічного дозування
Очікувана вартість39 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-004216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос фекальний «KOER WFD-15-14-1,5N»
Очікувана вартість8 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-001897-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси
Оголошено29 лип. 10:15
Прийом пропозицій29 лип. 10:15 – 6 серп. 09:00Очікувана вартість83 766,61 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-001542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-586_42120000-6 - Насоси та компресори (Агрегати насосні дозувальні)
Оголошено29 лип. 09:58
Прийом пропозицій29 лип. 09:58 – 10 серп. 15:00Очікувана вартість10 394 507,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-28-006233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 42120000-6 Насоси та компресори (Насос KOER WFD11-10-1.1N дренажно-фекальний (фреза) 1100 Вт, 2" для закладу дошкільної освіти №6 "Світлячок" Південноукраїнської міської ради)
Очікувана вартість7 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro