Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42122180-5»

  • ID: UA-2026-08-27-012132-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Насос для бензину і дизпалива на візку 220 Вольт, 400 л/хв (в комплекті) (42120000-6 – Насоси та компресори)

    Ім'я:
    Павло Басістий
    E-mail: [email protected] Телефон: +380324932153 ЄДРПОУ:
    33252672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 17:17

    Прийом пропозицій
    2 вер. 17:00 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    355 932,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 2 г. 44 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-008628-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Насоси та компресори

    Ім'я:
    Кавалерова Світлана Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672877036 ЄДРПОУ:
    14321860
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 14:59

    Прийом пропозицій
    27 серп. 14:59 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    99 800,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 2 г. 44 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-002445-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Насос паливний дв. ЗМЗ-406 Газель, Соболь + прокл. (за кодом ДК 021:2015 42120000-6 — Насоси та компресори)

    Ім'я:
    Олексій Нечитайло
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502565070 ЄДРПОУ:
    32168454
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    912,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-001306-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Насос водяний паливний Е-2 ТАТА 613, Насос паливний дв. ЗМЗ-406 Газель, Соболь + прокл. (за кодом ДК 021:2015 42120000-6 — Насоси та компресори)

    Ім'я:
    Олексій Нечитайло
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502565070 ЄДРПОУ:
    32168454
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 901,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-006151-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Запчастини для ремонту автомобільного транспорту (ДК 021:2015: 42120000-6 - Насоси та компресори)

    Ім'я:
    Алла Шеін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674216202 ЄДРПОУ:
    37992989
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 984,73 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-013452-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Насоси та компресор для шкільних автобусів (код ДК 021:2015 (CPV): 42120000-6 - Насоси та компресори)

    Ім'я:
    КІНДЄЄВА Марта Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976586483 ЄДРПОУ:
    44101707
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 19:37

    Прийом пропозицій
    19 серп. 19:37 – 27 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    206 800,02 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-18-009522-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Насос паливний (ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори)

    Ім'я:
    Марина Корольова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт:
    http://cmkl.sumy.ua/
    ЄДРПОУ:
    05519480
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    895,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-002271-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Колонка паливороздавальна в комплекті з пультом управління

    Ім'я:
    Лантух Зоя Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445276596 ЄДРПОУ:
    14321469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 10:26

    Прийом пропозицій
    11 серп. 10:26 – 19 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    153 333,33 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-11-000062-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фланець привода паливного насоса ТНВД МТЗ ф20мм; Паливний насос новий Д-240 МТЗ-82 (без шківа ПНВТ); Гідророзподільник МP80-4/1-222 (кришка М) (TM Hydrosila); Мастилопровід компресора Д243, 245 (L-410мм)(General Parts)

    Ім'я:
    Оксана Дудник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671169143 ЄДРПОУ:
    37564949
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    37 868,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-20-000101-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Насос паливний Рено (42122180-5); код ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори

    Ім'я:
    Ніна Василівна Жемчужникова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380486860200 Веб сайт:
    https://chml.lic.org.ua
    ЄДРПОУ:
    01982212
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 050,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-14-008265-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з технічного обслуговування і ремонту паливної апаратури ЯМЗ236НЕ

    ЄДРПОУ:
    08180776
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    не визначено

    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-10-006000-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Насоси та компресори» код ДК 021-2015: 42120000-6 Насоси та компресори

    Ім'я:
    Яковенко Олег Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577401375 Веб сайт:
    https://www.oblenergo.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    00131954
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 лип. 13:15

    Прийом пропозицій
    10 лип. 13:15 – 19 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    419 267,44 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-10-005195-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Насоси та компресори

    Ім'я:
    Назарова Олена Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 Веб сайт:
    http://www.biph.kiev.ua
    ЄДРПОУ:
    05417093
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 013,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-08-002336-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Насос паливний

    Ім'я:
    Кукоцька Валентина Богданівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501777287 ЄДРПОУ:
    41829167
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 250,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-06-003005-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Паливні насоси та частини насосів, компресорів до автомобілів ЗіЛ 131 згідно ДК 021:2015 код 42120000-6 Насоси та компресори

    Ім'я:
    Олександр Савицький
    E-mail: [email protected] Телефон: +380631448977 Веб сайт:
    https://kh.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    38362729
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 лип. 11:26

    Прийом пропозицій
    6 лип. 11:26 – 14 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    5 262,67 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-03-003477-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Паливний насос, 7506809

    Ім'я:
    Балицька Яна Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0665994349 ЄДРПОУ:
    14321481
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    950,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-02-008651-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Насос підкачування палива

    Ім'я:
    Тонюк Вікторія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971800062 ЄДРПОУ:
    03357091
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 450,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-02-008404-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    насос ПНВТ ЗИЛ-4331

    Ім'я:
    Світлана Філоненко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577577227 Веб сайт:
    http://nlu.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    02071139
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 370,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-02-004134-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Насоси та компресори

    Ім'я:
    Тетяна Коваль
    E-mail: [email protected] Телефон: +380774110511 ЄДРПОУ:
    42515118
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    35 564,28 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-30-011058-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Насоси та компресори

    Ім'я:
    Юлія Нагорна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975650091 Веб сайт:
    https://gnivan-miskrada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04326075
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 40 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro