Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42122170-2»
-
ID: UA-2026-08-21-010640-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос шестеренний НШ 32М-3 (для трактора Т40)
Очікувана вартість3 601,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-010456-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42120000-6 - Насоси та компресори (Масляний насос)
Очікувана вартість6 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-004466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРучний вакуумний насос 9 л YATO YT-07087 за кодом ДК 021:2015:42120000-6 «Насоси та компресори»
Оголошено13 серп. 11:46
Прийом пропозицій19 серп. 12:00 – 22 серп. 08:00Очікувана вартість4 248,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-002117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Насоси та компресори» код ДК 021-2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Оголошено31 лип. 10:47
Прийом пропозицій31 лип. 10:47 – 9 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість150 587,84 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-002391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42120000-6 Насоси та компресори Насос для перекачування оливи для Східного ТУОМ
Ім'я:Кузнецова Надія ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577302618 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено28 лип. 10:40
Прийом пропозицій28 лип. 10:40 – 5 серп. 10:00Очікувана вартість69 854,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-003874-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42120000-6 Насоси та компресори Компресори, насоси, шланги повітряні (для БудРем)
Оголошено23 лип. 11:35
Прийом пропозицій23 лип. 11:35 – 3 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість335 920,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-006593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПомпа ручна для оливи бочкова (за кодом ДК 021:2015 - 42120000-6 Насоси та компресори)
Очікувана вартість1 299,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-005733-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42120000-6 - Насоси та компресори Насоси для перекачування дизпалива
Ім'я:Рекун Жанна ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380661117447 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Очікувана вартість11 676,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-003478-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос НШ - 50М-3 л (лівий) (ДК 021:2015:42120000-6 - Насоси та компресори; 42122170-2 - Мастильні насоси)
Очікувана вартість3 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-006000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Насоси та компресори» код ДК 021-2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Ім'я:Яковенко Олег ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380577401375 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено10 лип. 13:15
Прийом пропозицій10 лип. 13:15 – 19 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість419 267,44 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-002029-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос для перекачування мастила LEX
Очікувана вартість3 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-010927-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42120000-6 Насоси та компресори Мотопомпа та насоси каналізаційні (Західне ТУОМ)
Ім'я:Лита Володимир БогдановичE-mail: [email protected] Телефон: 3800322563216 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено30 черв. 15:32
Прийом пропозицій30 черв. 15:32 – 13 лип. 12:00Очікувана вартість84 810,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-24-007927-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасос
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено24 черв. 14:16
Прийом пропозицій24 черв. 14:16 – 2 лип. 08:00Очікувана вартість40 537,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-05-008191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Насоси та компресори» код ДК 021-2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Ім'я:Маханькова Тетяна ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577401125 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено5 черв. 14:09
Прийом пропозицій5 черв. 14:09 – 13 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість439 388,24 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-05-003140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42120000-6 - Насоси та компресори Насоси для перекачування дизпалива
Ім'я:Рекун Жанна ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380661117447 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено5 черв. 10:46
Прийом пропозицій5 черв. 10:46 – 15 черв. 12:00Очікувана вартість9 730,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-26-000579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос масляний, гідроциліндр
Ім'я:Лучин Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457522097 Факс:+380457522097ЄДРПОУ:40505475Очікувана вартість8 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-008289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42120000-6 Насоси та компресори Насоси різні (Північне ТУОМ)
Ім'я:Ткачук Ольга ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380612583523 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Очікувана вартість36 360,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-009592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42120000-6 - Насоси та компресори Насоси для перекачування дизпалива
Ім'я:Рекун Жанна ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380661117447 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено7 трав. 14:37
Прийом пропозицій7 трав. 14:37 – 18 трав. 12:00Очікувана вартість9 730,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-23-010164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМаслонасос
Очікувана вартість100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-20-010047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42120000-6 - Насоси та компресори Насоси для перекачування дизпалива
Ім'я:Рекун Жанна ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380661117447 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено20 квіт. 15:44
Прийом пропозицій20 квіт. 15:44 – 28 квіт. 12:00Очікувана вартість7 328,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась