Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42122130-0»
-
ID: UA-2026-08-31-007103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВодяні насоси Номенклатурні позиції: Насосний агрегат PAN 406/20 з двигуном 2,2 кВт, Насосний агрегат PLPX 617/17 з двигуном 9,2 кВт
Оголошено31 серп. 14:41
Прийом пропозицій31 серп. 14:41 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-013132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМотопомпи (ДК 021:2015 – 42120000-6 Насоси та компресори)
Оголошено25 серп. 17:34
Прийом пропозицій25 серп. 17:34 – 2 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-001306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос водяний паливний Е-2 ТАТА 613, Насос паливний дв. ЗМЗ-406 Газель, Соболь + прокл. (за кодом ДК 021:2015 42120000-6 — Насоси та компресори)
Очікувана вартість5 901,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008231-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПомпа водяна
Очікувана вартість1 180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинасос свердловинний
Очікувана вартість16 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001872-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос Водолій 0,5-14, або еквівалент
Ім'я:Клованич Володимир ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380312691343 Факс:+380312617115ЄДРПОУ:20001562Очікувана вартість26 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-004605-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос поверхневий 1,5 кВт 9кбм jet200, код ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори (42122130-0 Водяні насоси)
Очікувана вартість9 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-004475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасоси та компресори (Насос "Водолєй" БЦПЕ-1,2-63У, Насос відцентровий 400В 3.0 кВт Н111 (75)мQ240(165) л/хв д102мм Aquatica)
Ім'я:Картавий Ігор МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380985079499 Факс:+380544891631ЄДРПОУ:04389035Очікувана вартість37 524,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос поверхневий центробіжний PRm 405
Очікувана вартість9 536,29 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до транспортних засобів: Mitsubishi Outlander 2.0 TD: водяний насос
Оголошено17 серп. 16:51
Прийом пропозицій17 серп. 16:51 – 25 серп. 18:00Очікувана вартість2 120,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-010458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до транспортних засобів: насос водяний в зборі без шківа
Оголошено14 серп. 16:11
Прийом пропозицій14 серп. 16:11 – 22 серп. 17:00Очікувана вартість7 080,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-009147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦиркулярний насос WILO д 25/6м оригін (сірий)
Очікувана вартість4 992,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-010751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос відцентрований 400В 4,0кВт
Очікувана вартість21 187,78 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-009656-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Насоси відцентрові, одноступінчасті, горизонтальні, двостороннього всмоктування з двигуном 75 кВт (2 шт.), в комплекті з системою автоматичного управління двома насосами (1 комплект); Насоси глибинні з двигуном 18.5 кВт (2 шт.)» (Код ДК 021:2015: 42120000-6 — Насоси та компресори)
Оголошено11 серп. 15:31
Прийом пропозицій11 серп. 15:31 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 234 606,80 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-006735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦиркуляційний насос
Оголошено11 серп. 13:41
Прийом пропозицій11 серп. 13:41 – 19 серп. 07:00Очікувана вартість281 717,22 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-010580-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос вібраційний. Код за ДК 021:2015 - 42120000-6 Насоси та компресори.
Очікувана вартість1 399,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-009488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 42120000-6 Насоси та компресори (Насос циркуляційний Willo YONOS MAXO 30/0,5-7;Насос циркуляційний Willo YONOS MAXO 40/0,5-12, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі 42122130-0 Водяні насоси)
Очікувана вартість96 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-008855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42120000-6 - Насоси та компресори (водяний насос)
Очікувана вартість7 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-002434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос відцентрований
Ім'я:Мирончук Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380673805458 ЄДРПОУ:14153813Очікувана вартість20 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-006120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос відцентрований DONGYIN 380B 5.5 кВт H 214(140)м Q 180(130)л/хв. Ø 102мм+пульт
Ім'я:Мирончук Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380673805458 ЄДРПОУ:14153813Очікувана вартість25 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro