Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42122100-1»
-
ID: UA-2026-08-31-009721-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗанурювальний насос
Оголошено31 серп. 16:07
Прийом пропозицій31 серп. 16:07 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-009292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасос глибинний для свердловин з двигуном 22 кВт
Ім'я:Лепак Тарас АндрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380324422153 Факс:+380324451274ЄДРПОУ:03348910Оголошено31 серп. 15:57
Прийом пропозицій31 серп. 15:57 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-007103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВодяні насоси Номенклатурні позиції: Насосний агрегат PAN 406/20 з двигуном 2,2 кВт, Насосний агрегат PLPX 617/17 з двигуном 9,2 кВт
Оголошено31 серп. 14:41
Прийом пропозицій31 серп. 14:41 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-012132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНасос для бензину і дизпалива на візку 220 Вольт, 400 л/хв (в комплекті) (42120000-6 – Насоси та компресори)
Оголошено27 серп. 17:17
Прийом пропозицій2 вер. 17:00 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-008628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси та компресори
Ім'я:Кавалерова Світлана СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380672877036 ЄДРПОУ:14321860Оголошено27 серп. 14:59
Прийом пропозицій27 серп. 14:59 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2025-10-26-000274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНасоси для рідин (для об’єкта: "Нове будівництво котельні на твердому паливі продуктивністю 450 кВт на території військової частини Т0200 на вулиці ** в місті Червонограді Червоноградської територіальної громади Червоноградського району Львівської області (коригування)")
Оголошено26 жовт. 2025 06:40
Прийом пропозицій30 жовт. 2025 00:00 – 4 лист. 2025 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-002686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвигун занурювальний MSM 8” 75kW з гідравлічною частиною
Очікувана вартість920 010,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьпереговорна процедураНасоси та компресори
Очікувана вартість10 700,00 грн
без ПДВАктивна -
ID: UA-2026-08-31-002445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос паливний дв. ЗМЗ-406 Газель, Соболь + прокл. (за кодом ДК 021:2015 42120000-6 — Насоси та компресори)
Очікувана вартість912,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос водяний паливний Е-2 ТАТА 613, Насос паливний дв. ЗМЗ-406 Газель, Соболь + прокл. (за кодом ДК 021:2015 42120000-6 — Насоси та компресори)
Очікувана вартість5 901,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008231-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПомпа водяна
Очікувана вартість1 180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинасос свердловинний
Очікувана вартість16 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001872-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос Водолій 0,5-14, або еквівалент
Ім'я:Клованич Володимир ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380312691343 Факс:+380312617115ЄДРПОУ:20001562Очікувана вартість26 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасосна станція (Код ДК 021:2015:42120000-6 Насоси та компресори)
Очікувана вартість12 690,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини для ремонту автомобільного транспорту (ДК 021:2015: 42120000-6 - Насоси та компресори)
Очікувана вартість1 984,73 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМотопомпи (ДК 021:2015 – 42120000-6 Насоси та компресори)
Оголошено25 серп. 17:34
Прийом пропозицій25 серп. 17:34 – 2 вер. 09:00Очікувана вартість155 986,67 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-24-001625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос дренажний Оптима 750вт
Очікувана вартість2 080,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010640-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос шестеренний НШ 32М-3 (для трактора Т40)
Очікувана вартість3 601,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект торцевих ущільнень та насос циркуляційний
Оголошено21 серп. 14:41
Прийом пропозицій21 серп. 14:41 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість384 324,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-006321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси протипожежні (код 42120000-6 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Конончук Світлана НикифорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442554730 ЄДРПОУ:26252302Оголошено21 серп. 12:47
Прийом пропозицій21 серп. 12:47 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість354 837,80 грн
без ПДВКваліфікація