Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42122000-0»
-
ID: UA-2026-08-31-009721-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗанурювальний насос
Оголошено31 серп. 16:07
Прийом пропозицій31 серп. 16:07 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-009292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасос глибинний для свердловин з двигуном 22 кВт
Ім'я:Лепак Тарас АндрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380324422153 Факс:+380324451274ЄДРПОУ:03348910Оголошено31 серп. 15:57
Прийом пропозицій31 серп. 15:57 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-007103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВодяні насоси Номенклатурні позиції: Насосний агрегат PAN 406/20 з двигуном 2,2 кВт, Насосний агрегат PLPX 617/17 з двигуном 9,2 кВт
Оголошено31 серп. 14:41
Прийом пропозицій31 серп. 14:41 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-005437-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси
Оголошено31 серп. 13:34
Прийом пропозицій31 серп. 13:34 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-000574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасос каналізаційний 1,5 кВт
Ім'я:Гладка Галина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464646216 Факс:+380464646216ЄДРПОУ:07807645Оголошено31 серп. 09:24
Прийом пропозицій31 серп. 09:24 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-008633-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси
Оголошено28 серп. 15:13
Прийом пропозицій28 серп. 15:13 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси та компресори
Ім'я:Наталія ТрофіменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361661Оголошено28 серп. 14:46
Прийом пропозицій28 серп. 14:46 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-001863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси та компресори (Насоси)
Ім'я:Кірієнко Ростислав ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444612391 ЄДРПОУ:30019801Оголошено28 серп. 10:18
Прийом пропозицій28 серп. 10:18 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-27-012132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНасос для бензину і дизпалива на візку 220 Вольт, 400 л/хв (в комплекті) (42120000-6 – Насоси та компресори)
Оголошено27 серп. 17:17
Прийом пропозицій2 вер. 17:00 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-010770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасос аксіально-поршневий
Оголошено27 серп. 16:11
Прийом пропозицій27 серп. 16:11 – 4 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-27-008628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси та компресори
Ім'я:Кавалерова Світлана СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380672877036 ЄДРПОУ:14321860Оголошено27 серп. 14:59
Прийом пропозицій27 серп. 14:59 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-006602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси глибинні. Насоси поверхневі консольні
Ім'я:Кириленко Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380979515903 ЄДРПОУ:37431796Оголошено27 серп. 13:57
Прийом пропозицій27 серп. 13:57 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-005467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГідравлічний насос з манометром для ручного розгальмування гідравлічної гальмівної системи трамвайних вагонів Tram 2000 (3-я серія)
Оголошено27 серп. 12:47
Прийом пропозицій27 серп. 12:47 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-17-009757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАгрегати насосні консольні різні
Оголошено17 серп. 15:43
Прийом пропозицій17 серп. 15:43 – 14 вер. 12:00 -
ID: UA-2025-12-04-018430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси та компресори, 42120000-6 (Насос фекальний)
Оголошено4 груд. 2025 16:22
Прийом пропозицій4 груд. 2025 16:22 – 12 груд. 2025 10:00 -
ID: UA-2025-10-26-000274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНасоси для рідин (для об’єкта: "Нове будівництво котельні на твердому паливі продуктивністю 450 кВт на території військової частини Т0200 на вулиці ** в місті Червонограді Червоноградської територіальної громади Червоноградського району Львівської області (коригування)")
Оголошено26 жовт. 2025 06:40
Прийом пропозицій30 жовт. 2025 00:00 – 4 лист. 2025 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-012525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«42120000-6 Насоси та компресори. Насос рециркуляційний»
Очікувана вартість51 777,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012169-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 42122210-5 — Заглибні насоси ( модель DB 12V mini)
Очікувана вартість615,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвигун занурювальний MSM 8” 75kW з гідравлічною частиною
Очікувана вартість920 010,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьпереговорна процедураНасоси та компресори
Очікувана вартість10 700,00 грн
без ПДВАктивна