Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42121100-4»
-
ID: UA-2026-08-25-001627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПневмоциліндри за ДК 021:2015 код 42120000-6 Насоси та компресори відповідний код ЄЗС: 42121100-4 Гідравлічні чи пневматичні циліндри
Оголошено25 серп. 10:01
Прийом пропозицій25 серп. 10:01 – 2 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-10-010102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГідроциліндр 2ПТС-4
Очікувана вартість23 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-010244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПневмоциліндри за ДК 021:2015 код 42120000-6 Насоси та компресори відповідний код ЄЗС: 42121100-4 Гідравлічні чи пневматичні циліндри
Оголошено5 серп. 15:53
Прийом пропозицій5 серп. 15:53 – 14 серп. 08:00Очікувана вартість38 728,08 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-006453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГідроциліндри до трактора ЮМЗ (підіймач лапи)
Очікувана вартість22 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-002117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Насоси та компресори» код ДК 021-2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Оголошено31 лип. 10:47
Прийом пропозицій31 лип. 10:47 – 9 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість150 587,84 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-004921-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГідроциліндр з кришками
Очікувана вартість5 100,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-006000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Насоси та компресори» код ДК 021-2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Ім'я:Яковенко Олег ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380577401375 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено10 лип. 13:15
Прийом пропозицій10 лип. 13:15 – 19 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість419 267,44 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-009211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтозапчастини та супутні матеріали для проведення поточного ремонту господарським способом автотранспортних засобів підприємства та технологічного обладнання
Очікувана вартість11 820,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-004620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГідравлічні чи пневматичні циліндри
Ім'я:Філімоненко ОлексійE-mail: [email protected] Телефон: +380681234544 Веб сайт: ЄДРПОУ:32266160Очікувана вартість3 645,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-003934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦиліндр ПД
Очікувана вартість2 473,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-009161-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГідравлічні чи пневматичні циліндри
Ім'я:Філімоненко ОлексійE-mail: [email protected] Телефон: +380681234544 Веб сайт: ЄДРПОУ:32266160Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-008191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Насоси та компресори» код ДК 021-2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Ім'я:Маханькова Тетяна ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577401125 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено5 черв. 14:09
Прийом пропозицій5 черв. 14:09 – 13 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість439 388,24 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-26-000579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасос масляний, гідроциліндр
Ім'я:Лучин Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457522097 Факс:+380457522097ЄДРПОУ:40505475Очікувана вартість8 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-001751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання запчастин для ремонту автотраспортного засобу
Очікувана вартість10 346,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-10-000635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГідроциліндр ЦС -100
Очікувана вартість10 134,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-04-013033-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГідроциліндр
Очікувана вартість19 798,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-008969-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГідроциліндр 16ГЦ,40/25.ПП.000-250
Очікувана вартість6 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-23-002137-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасоси та компресори
Очікувана вартість185 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-15-009911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГідроциліндр
Очікувана вартість13 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-13-006988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси та компресори
Оголошено13 квіт. 17:34
Прийом пропозицій13 квіт. 17:34 – 21 квіт. 02:00Очікувана вартість185 600,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась