Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42110000-3»
-
ID: UA-2026-08-29-000351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівлятурбіна HOLSET HY55V, набір прокладок для встановлення турбіни та шланг подачі мастила до турбіни
Оголошено29 серп. 13:20
Прийом пропозицій3 вер. 13:12 – 8 вер. 13:12 -
ID: UA-2026-08-26-007632-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМуфти зубчасті
Оголошено26 серп. 14:08
Прийом пропозицій26 серп. 14:08 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-21-010149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДвигун підвісний човновий SUZUKI DF 50 ATS або еквівалент (в повній комплектації)
Оголошено21 серп. 15:15
Прийом пропозицій21 серп. 15:15 – 4 вер. 23:20 -
ID: UA-2026-08-31-003302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини для ремонту автомобільного транспотру (Турбіна)
Очікувана вартість12 864,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005545-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТурбокомпресор
Ім'я:Хмільниккомунсервіс КПE-mail: [email protected] Телефон: +380433822551 Веб сайт: ЄДРПОУ:32505648Очікувана вартість21 840,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТурбокомпресор на вантажний автомобіль (сміттєвоз) МАЗ, державний номер АІ8813ОС
Очікувана вартість17 970,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-010988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрубна система охолодження РДМ
Оголошено20 серп. 15:57
Прийом пропозицій20 серп. 15:57 – 31 серп. 15:00Очікувана вартість4 350 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-007975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСопловий апарат
Очікувана вартість3 800 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-002274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТурбокомпресори
Очікувана вартість52 408,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТурбіни та мотори
Очікувана вартість26 510,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-003495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 42110000-3 – Турбіни та мотори (Турбокомпресор ЯМЗ-236 – 1 шт.)
Очікувана вартість12 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-002308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТипові вузли до маслоохолоджувачів
Оголошено12 серп. 10:35
Прийом пропозицій12 серп. 10:35 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість1 404 800,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-10-007995-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 42112410-4 Турбінні прилади
Очікувана вартість18 277,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-007337-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до ПТ 60/90-13
Очікувана вартість1 335 036,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-008819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42110000-3 — Турбіни та мотори (Картридж турбокомпресора)
Ім'я:Хмільниккомунсервіс КПE-mail: [email protected] Телефон: +380433822551 Веб сайт: ЄДРПОУ:32505648Очікувана вартість16 380,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-002292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42110000-3 Турбіни та мотори
Очікувана вартість17 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-001326-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТурбіни та мотори (Джгут ущільнюючий для ГПА)
Очікувана вартість25 448,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-002202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42110000-3 Турбіни та мотори (Запасні частини до турбін)
Ім'я:Козлова Ганна АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380443640246 Веб сайт: ЄДРПОУ:22927045Оголошено30 лип. 10:45
Прийом пропозицій30 лип. 10:45 – 10 серп. 21:00Очікувана вартість836 844,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-011020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМуфти зубчасті
Ім'я:Скубрій Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт: ЄДРПОУ:24584661Оголошено29 лип. 18:35
Прийом пропозицій29 лип. 18:35 – 6 серп. 11:00Очікувана вартість20 023 728,48 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-29-002023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФільтруючі елементи
Ім'я:Старенченко Оксана ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 ЄДРПОУ:24584661Оголошено29 лип. 10:21
Прийом пропозицій29 лип. 10:21 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість13 787 800,00 грн
без ПДВКваліфікація