Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42100000-0»
-
ID: UA-2026-09-03-003792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасоси шестеренні
Оголошено3 вер. 11:09
Прийом пропозицій3 вер. 11:09 – 21 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-03-002846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-773_42120000-6 Насоси та компресори (Насоси)
Оголошено3 вер. 10:35
Прийом пропозицій3 вер. 10:35 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-000461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНасос для перекачування палива ручний у зборі РНМ-1КУ2 5320-3916010
Оголошено3 вер. 08:48
Прийом пропозицій9 вер. 09:00 – 12 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-013240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Ім'я:Валентина ПроскурінаE-mail: [email protected] Телефон: +380569550028 Веб сайт: ЄДРПОУ:00130820Оголошено2 вер. 17:30
Прийом пропозицій2 вер. 17:30 – 18 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-009496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораМотопомпи
Оголошено2 вер. 15:09
Прийом пропозицій8 вер. 09:00 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-009167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораКомпресор
Оголошено2 вер. 14:59
Прийом пропозицій8 вер. 09:00 – 16 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-008371-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораЗапобіжно-скидні клапани
Оголошено2 вер. 14:33
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-005792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлектричний бойлер O'Pro Profi VM 100 D400-1-M 100 л
Ім'я:Уповноважена ОсобаE-mail: [email protected] Телефон: +380970086388, +380970086388 Веб сайт: ЄДРПОУ:24976148Оголошено2 вер. 12:40
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-004578-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-770_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Вентилі тонкого регулювання та редуктори)
Оголошено2 вер. 11:45
Прийом пропозицій2 вер. 11:45 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-003477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКлапан запірно-регулюючий
Оголошено2 вер. 11:11
Прийом пропозицій2 вер. 11:11 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-001467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Оголошено2 вер. 09:53
Прийом пропозицій2 вер. 09:53 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-000526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГвинтовий повітряний компресор з частотним регулюванням продуктивності CWD37A-PM-8 (або еквівалент) для промивання теплових мереж» (Код ДК 021:2015: 42120000-6: Насоси та компресори)
Оголошено2 вер. 09:17
Прийом пропозицій2 вер. 09:17 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011718-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСантехнічні вироби та арматура трубопровідна
Оголошено1 вер. 20:48
Прийом пропозицій5 вер. 20:23 – 9 вер. 20:23 -
ID: UA-2026-09-01-011077-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапірна арматура, код ДК 021:2015 - 42130000-9 арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої Єдиного закупівельного словника
Оголошено1 вер. 17:44
Прийом пропозицій1 вер. 17:44 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-010867-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапірна арматура Ду 300
Ім'я:Сергій МихальськийE-mail: [email protected] Телефон: +380677158726 Веб сайт: ЄДРПОУ:05506460Оголошено1 вер. 17:18
Прийом пропозицій1 вер. 17:18 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-009788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКаналізаційна установка
Оголошено1 вер. 16:20
Прийом пропозицій1 вер. 16:20 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-008888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗапірна арматура
Оголошено1 вер. 15:45
Прийом пропозицій7 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-008689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАрматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Крани кульові DN10, DN15)
Оголошено1 вер. 15:38
Прийом пропозицій1 вер. 15:38 – 17 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-09-01-005003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасувки високого тиску
Оголошено1 вер. 13:04
Прийом пропозицій1 вер. 13:04 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-003080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораРегулятори тиску газу
Оголошено1 вер. 11:29
Прийом пропозицій7 вер. 11:00 – 12 вер. 11:00