Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «41100000-0»

  • ID: UA-2026-09-02-009070-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Вода питна, негазована, пляшка пластикова, 1,5 л

    Ім'я:
    Андрій Горбатюк
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444508259 ЄДРПОУ:
    03188760
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 14:56

    Прийом пропозицій
    2 вер. 14:56 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    20 540,80 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 11 г. 56 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-007560-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Води питні фасовані

    Ім'я:
    Олег Шкляр
    E-mail: [email protected] Телефон: +380987579115 ЄДРПОУ:
    43993629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 15:01

    Прийом пропозицій
    1 вер. 15:01 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    71 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    11 г. 56 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-004907-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Вода питна негазована (код ДК 021:2015 - 41110000-3 Питна вода)

    Ім'я:
    Двараковський Володимир Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380671094818 ЄДРПОУ:
    14321765
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 12:57

    Прийом пропозицій
    1 вер. 12:57 – 4 вер. 06:00
    Очікувана вартість

    2 272 618,08 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    17 г. 56 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-001747-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Вода питна, артезіанська, негазована, бутель пластиковий 6 л

    Ім'я:
    Кадигроб Лідія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380935921059 ЄДРПОУ:
    01994669
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 10:30

    Прийом пропозицій
    1 вер. 10:30 – 4 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    17 827,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    19 г. 56 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-007666-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    41110000-3 Питна вода Питна вода бутильована для ПС 750 кВ Північного ТУОМ

    Ім'я:
    Мірошниченко Ольга Валентинівн
    E-mail: [email protected] Телефон: 380612583549 ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:01

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:01 – 11 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    17 850,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 дн. 23 г. 56 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-007640-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Питна вода

    Ім'я:
    Гречан Алла
    E-mail: [email protected] Телефон: 380487059315 ЄДРПОУ:
    05471158
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 14:39

    Прийом пропозицій
    28 серп. 14:39 – 5 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    155 611,19 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 21 г. 56 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-000122-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Питна вода в бутлях ємкістю 18,9л., придбання якої здійснюється на реалізацію заходів для забезпечення діяльності центрів з надання допомоги внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської територіальної громади

    Ім'я:
    Ганна Потічна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380983896631 ЄДРПОУ:
    42815794
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 09:04

    Прийом пропозицій
    25 серп. 09:04 – 3 вер. 15:00
    Очікувана вартість

    17 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 г. 56 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-19-005909-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Вода питна бутильована негазована (ємність пляшки до 6 дм³ включно)

    Ім'я:
    Баранівська Ірина Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442307631 ЄДРПОУ:
    23311317
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 12:48

    Прийом пропозицій
    25 серп. 00:00 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 771 683,84 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 11 г. 56 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-19-005670-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Вода питна бутильована негазована (ємність пляшки до 6 дм³ включно)

    Ім'я:
    Баранівська Ірина Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442307631 ЄДРПОУ:
    23311317
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 12:36

    Прийом пропозицій
    25 серп. 00:00 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 612 736,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    11 г. 56 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2025-11-18-011830-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    41110000-3 Питна вода Вода питна бутильована для ПС 330 кВ «Кременчук»

    Ім'я:
    Кузнецова Надія Павлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577302618 Веб сайт:
    https://ua.energy/
    ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 лист. 2025 14:50

    Прийом пропозицій
    18 лист. 2025 14:50 – 27 лист. 2025 12:00
    Очікувана вартість

    27 498,90 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-004448-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Питна вода

    Ім'я:
    Нестерук Віта Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974966093 ЄДРПОУ:
    03195441
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 000,00 грн

    без ПДВ
    Додавання до звіту інформації про договір

  • ID: UA-2026-09-03-003882-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вода питна

    Ім'я:
    Смицнюк Інна Романівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380990928894 ЄДРПОУ:
    26483390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 452,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-003757-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015:41110000-3 - Питна вода

    Ім'я:
    Поліщук Олександр Русланович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380434235232 Факс:
    +380434235232
    ЄДРПОУ:
    13312505
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 350,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-002365-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Питна вода, негазована

    Ім'я:
    Светлана Ивановна Щербатюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380987320486 ЄДРПОУ:
    20904732
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    50 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-002194-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вода питна (код ДК 021:2015 41110000-3 Питна вода)

    Ім'я:
    Іван Андрієвський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380662230005 ЄДРПОУ:
    44488343
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 675,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-001051-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021 2015 41110000-3 Питна вода(вода питна бутильована)

    Ім'я:
    Оксана Паламарчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676272323 ЄДРПОУ:
    22201897
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-000381-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вода Моршинська 0,75 негазована

    Ім'я:
    Валерія Андрос
    E-mail: [email protected] Телефон: +380507133004 ЄДРПОУ:
    42455321
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 032,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-014487-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вода питна негазована 1.5 л

    Ім'я:
    Олена Михайлівна Чабаненко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982421530 Веб сайт:
    https://novosilkyerudit.e-schools.info/
    ЄДРПОУ:
    25658485
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    22 244,40 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-014398-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вода питна бутильована для проведення Кубку України зі спортивного орієнтування серед вихованців закладів позашкільної освіти (бігом)

    Ім'я:
    Лукач Євген Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380966534344 ЄДРПОУ:
    32827468
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 840,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-013007-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Бутильована вода

    Ім'я:
    Оксана Олійник
    E-mail: [email protected] Телефон: +0459852389 ЄДРПОУ:
    34778905
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 040,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro